الهیار خبر داد: پرداخت افزایش حقوق فرهنگیان سال ۹۷ از خرداد

الهیار خبر داد: پرداخت افزایش حقوق فرهنگیان سال ۹۷ از خرداد معاون توسعه،مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش با اشاره به تدوین برنامه‌های ویژه‌ مالی برای امسال از اعمال افزایش حقوق سال ۹۷ از خرداد خبر داد. علی اللهیار ترکمن در تماس تلفنی با اعضای شورای معاونان اداره کل آموزش و پرورش استان یزد […]

الهیار خبر داد: پرداخت افزایش حقوق فرهنگیان سال ۹۷ از خرداد

معاون توسعه،مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش با اشاره به تدوین برنامه‌های ویژه‌ مالی برای امسال از اعمال افزایش حقوق سال ۹۷ از خرداد خبر داد.

علی اللهیار ترکمن در تماس تلفنی با اعضای شورای معاونان اداره کل آموزش و پرورش استان یزد اظهار کرد: اقدامات خوبی برای سال ۹۷ صورت گرفته که از جمله آن پرداخت مطالبات مربوط به سال ۹۶ و پرداخت پاداش پایان خدمت بازنشستگان است .

وی به فرآیند اعمال افزایش حقوق سال ۹۷ از خرداد اشاره کرد و افزود: مابه‌التفاوت فروردین و اردیبهشت نیز پس از آن پرداخت خواهد شد.

معاون توسعه، مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش گفت‌: برنامه‌هایی هم برای پرداخت اضافه‌کاری به کارکنان اداری در دست اقدام است.

ترکمن تصریح کرد: سرجمع در سال ۹۷ پرداخت‌ها مستمر و منظم‌تر از سال قبل است و سعی ما بر آن است همه تعهدات خودمان را پوشش دهیم که استان‌ها بتوانند کارشان را منظم، دقیق و بدون دغدغه انجام بدهند و برنامه‌های مالی ما هم مشخص باشد

منبع  پانا

0/5 (0 نظر)
آیا از مطلب بالا راضی هستید؟

نظرات + سوالات خودتان را ارسال کنید

پشتیبانی سایت