امشب مهلت ویرایش اطلاعات متقاضیان نهضت ملی مسکن به پایان می‌رسد

اجاره
امشب مهلت ویرایش اطلاعات متقاضیان نهضت ملی مسکن به پایان می‌رسد مدیرکل راه وشهرسازی استان تهران گفت: امشب مهلت ویرایش اطلاعات متقاضیان طرح نهضت ملی مسکن در تهران به اتمام رسیده و تاکنون برنامه‌ای برای تمدید مجدد آن اعلام نشده است. آقای خلیل محبت خواه گفت: امروز آخرین مهلت ویرایش اطلاعات ثبت نام کنندگان نهضت […]

امشب مهلت ویرایش اطلاعات متقاضیان نهضت ملی مسکن به پایان می‌رسد
مدیرکل راه وشهرسازی استان تهران گفت: امشب مهلت ویرایش اطلاعات متقاضیان طرح نهضت ملی مسکن در تهران به اتمام رسیده و تاکنون برنامه‌ای برای تمدید مجدد آن اعلام نشده است.

آقای خلیل محبت خواه گفت: امروز آخرین مهلت ویرایش اطلاعات ثبت نام کنندگان نهضت ملی مسکن است و این مهلت دیگر تمدید نمی شود در صورتی که متقاضیان شهر تهران که پیش از این در شرق تهران از جمله بومهن، رودهن و دماوند ثبت نام کرده بودند با انتخاب گزینه انصراف و یا ویرایش اطلاعات خود را یکی از شهرهای پرند، هشتگرد و ایوانکی را انتخاب کنند.

به گفته مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران تمام افراد مجرد که در سامانه نهضت ملی مسکن ثبت نام کرده باید فرم تعهد ازدواج خود را از دفتر خانه دریافت کرده و هرچه سریعتر اقدام به بارگذاری این فرم در سامانه کنند تا مراحل ثبت نام آنها تکمیل شود.

0/5 (0 نظر)
آیا از مطلب بالا راضی هستید؟

نظرات + سوالات خودتان را ارسال کنید

پشتیبانی سایت