امکان ثبت معدل دیپلم برای متقاضیان کاردانی فنی‌وحرفه‌ای فراهم شد

زمان اعلام نتایج کنکور کارشناسی ارشد مشخص شد
امکان ثبت معدل دیپلم برای متقاضیان کاردانی فنی‌وحرفه‌ای فراهم شد سازمان سنجش آموزش کشور در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: فرصت درج معدل کل دیپلم برای دانش‌آموزان سال آخر دیپلم متقاضی رشته‌های تحصیلی مقطع کاردانی نظام جدید دانشگاه فنی و حرفه ای و موسسات آموزش عالی غیرانتفاعی سال ۱۴۰۰ فراهم شد. به گزارش روز پنجشنبه ایرنا از […]

امکان ثبت معدل دیپلم برای متقاضیان کاردانی فنی‌وحرفه‌ای فراهم شد

سازمان سنجش آموزش کشور در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: فرصت درج معدل کل دیپلم برای دانش‌آموزان سال آخر دیپلم متقاضی رشته‌های تحصیلی مقطع کاردانی نظام جدید دانشگاه فنی و حرفه ای و موسسات آموزش عالی غیرانتفاعی سال ۱۴۰۰ فراهم شد.

به گزارش روز پنجشنبه ایرنا از سازمان سنجش آموزش کشور، این اطلاعیه پیرو اطلاعیه مورخ ۱۲ مردادماه ۱۴۰۰ و انتشار دفترچه راهنمای ثبت نام و انتخاب رشته مقطع کاردانی نظام جدید دانشگاه فنی و حرفه ای و موسسات آموزش عالی غیرانتفاعی سال ۱۴۰۰ و برابر هماهنگی به عمل آمده با معاونت آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش مبنی بر تعهد وزارت مذکور در خصوص اعلام معدل کل دیپلم به دانش‌آموزان سال آخر شاخه فنی و حرفه‌ای و کاردانش تا تاریخ ۱۵ شهریورماه امسال صادر شده است.

در این اطلاعیه آمده است: آن دسته از متقاضیانی که تاکنون موفق به دریافت و اعلام معدل کل دیپلم خود به این سازمان نشده‌اند، می‌توانند از تاریخ۱۷ تا ۲۰ شهریورماه ۱۴۰۰ به درگاه اطلاع رسانی این سازمان مراجعه و نسبت به درج معدل کل دیپلم خود اقدام کنند.

فرایند ثبت نام برای پذیرش با آزمون و بدون آزمون در دوره‌های کاردانی نظام جدید دانشگاه فنی و حرفه ای همچنین مؤسسات آموزش عالی غیردولتی-غیر انتفاعی از ۳۰ خرداد ماه در درگاه الکترونیکی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org آغاز شد که با اعلام سازمان سنجش آموزش کشور و به دلیل انتشار رشته محل های جدید و اصلاحات دفترچه راهنمای ثبت نام، فرصت نام نویسی تا جمعه ۱۱ تیرماه تمدید شد.

فاطمه زرین آمیزی، سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور به ایرنا اعلام کرد که تاکنون ۹۵ هزار و ۲۸۳ نفر در این دوره ها ثبت نام کرده اند. در آزمون کاردانی نظام جدید دانشگاه فنی و حرفه ای، ۱۵ رشته بدون آزمون و پنج رشته با آزمون است.

براساس برنامه زمانی پیش‌بینی شده، آزمون دوره های کاردانی نظام جدید دانشگاه فنی و حرفه‌ای و مؤسسات آموزش عالی غیردولتی- غیرانتفاعی سال ۱۴۰۰ (برای آن دسته از مجموعه های ثبت نامی که پذیرش آنها با آزمون است) در روز جمعه ۲۲ مردادماه برگزار می شود.

چقدر این پست مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد امتیاز: 0

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

آیا از مطلب بالا راضی هستید؟

نظرات + سوالات خودتان را ارسال کنید

پشتیبانی سایت