امیدواری وزیر آموزش‌وپرورش برای پرداخت بخشی از مطالبات معلمان در ابتدای مهر

امیدواری وزیر آموزش‌وپرورش برای پرداخت بخشی از مطالبات معلمان در ابتدای مهر وزیر آموزش و پرورش با اشاره به اینکه فکر نمی‌کنم رتبه‌بندی معلمان از اول مهر باشد چون آئین‌نامه آن هم اکنون در حال تصویب است اما اعمال آن قطعا از اول مهرماه خواهد بود، گفت: بخشی از مطالبات معلمان تا [...]

امیدواری وزیر آموزش‌وپرورش برای پرداخت بخشی از مطالبات معلمان در ابتدای مهر

وزیر آموزش و پرورش با اشاره به اینکه فکر نمی‌کنم رتبه‌بندی معلمان از اول مهر باشد چون آئین‌نامه آن هم اکنون در حال تصویب است اما اعمال آن قطعا از اول مهرماه خواهد بود، گفت: بخشی از مطالبات معلمان تا هفته‌های اول مهر پرداخت می‌شود.

محسن حاجی‌میرزایی امروز در نشست مجلس دانش‌آموزی که در محل ساختمان مجلس قدیم برگزار شد در جمع خبرنگاران درباره اجرای رتبه‌بندی معلمان از مهر ۹۸ اظهار کرد: امسال ۲ هزار میلیارد تومان اعتبار برای اجرای رتبه‌بندی معلمان اختصاص یافته است و آئین‌نامه آن تنظیم و به دولت تقدیم شده که در فرآیند بررسی است و اعتبار ۲ هزار میلیارد تومانی آن حتما اختصاص می‌یابد.

وی افزود: فکر نمی‌کنم رتبه‌بندی از اول مهر باشد چون آئین‌نامه آن هم‌اکنون در حال تصویب است ولی اعمال آن قطعا از اول مهرماه خواهد بود.

وزیر آموزش و پرورش درباره پرداخت حق‌التدریس معلمان در آستانه شروع سال تحصیلی جدید گفت: در این رابطه توافق‌هایی کرده‌ایم و اعتباراتی تامین شده است که امیدواریم در هفته‌های اول مهر بخشی از مطالبات معلمان را پرداخت کنیم.

حاجی‌میرزایی در ادامه بیان کرد: تا امروز ۱۴ میلیون و ۵۰۰ هزار دانش‌آموز ثبت‌نام کرده‌اند که جمعیت آنها در مقایسه با سال گذشته ۳۰۰ هزار نفر افزایش داشته است و این افزایش ناشی از رشد جمعیت و از سوی دیگر پذیرش دانش‌آموزان اتباع است.

وی افزود: با دسترسی این وزارتخانه به آمار دانش‌آموزان افرادی که در سن تحصیل هستند شناسایی می‌شوند و اگر در مدارس ثبت‌نام نشده باشند با خانواده آنها تماس گرفته می‌شود تا حتما فرزندشان را در مدارس ثبت‌نام کنند

0/5 ( 0 نظر )
آیا از مطلب بالا راضی هستید؟

نظرات + سوالات خودتان را ارسال کنید

تبلیغات متنی

پشتیبانی سایت