اگر یارانه نقدی ۳۰۰ و ۴۰۰ هزار تومانی را نگرفته اید بخوانید

اگر یارانه نقدی 300 و 400 هزار تومانی را نگرفته اید بخوانید
اگر یارانه نقدی ۳۰۰ و ۴۰۰ هزار تومانی را نگرفته اید بخوانید پس از آغاز اجرای طرح دولت برای ساماندهی یارانه‌ها و تغییر در شیوه پرداخت حذف ارز ترجیحی یارانه نقدی ۳۰۰ و ۴۰۰ هزار تومانی در دو مرحله برای دهک‌های مختلف جامعه واریز شد، در این بین گفته شد که از بین ۷۷ میلیون […]

اگر یارانه نقدی ۳۰۰ و ۴۰۰ هزار تومانی را نگرفته اید بخوانید

اگر یارانه نقدی 300 و 400 هزار تومانی را نگرفته اید بخوانید
اگر یارانه نقدی ۳۰۰ و ۴۰۰ هزار تومانی را نگرفته اید بخوانید

پس از آغاز اجرای طرح دولت برای ساماندهی یارانه‌ها و تغییر در شیوه پرداخت حذف ارز ترجیحی یارانه نقدی ۳۰۰ و ۴۰۰ هزار تومانی در دو مرحله برای دهک‌های مختلف جامعه واریز شد، در این بین گفته شد که از بین ۷۷ میلیون نفری که تا پیش از این یارانه نقدی دریافت می‌کردند ۷۲ میلیون نفر مشمول یارانه جدید شدند.

در حقیقت در این فرآیند بخشی از خانوارها حذف شدند اما با توجه به معیارهای در نظر گرفته‌شده و افزایش قابل توجه قیمت‌ها، در زمان حاضر خانوارهای حذف‌شده و یا افرادی که تا پیش از این یارانه دریافت نمی‌کردند متقاضی یارانه شدند، از این جهت وزارت رفاه سایتی را برای ثبت اعتراضات اعلام کرد.

اما قرار شد سازمان هدفمندی یارانه‌ها برای ثبت‌نام افراد جدید که متقاضی دریافت یارانه‌ها هستند سایت دیگری را اعلام کنند. طی روزهای اخیر این سازمان سایت my.gov.ir را به‌عنوان سایت ثبت‌نام معرفی کرده است، همچنین وزیر اقتصاد تأکید کرده بود که رسیدگی به اعتراضات نیز تا یک ماه ادامه خواهد یافت.

 

ورود به سایت اصلی ثبت نام جاماندگان یارانه۱۴۰۱ شروع شد+آدرس

سایت ثبت نام یارانه آدرس ورودبه سایت ثبت نام یارانه جدید

سازمان هدفمندسازی یارانه ها ثبت نام از متقاضیان جدید یارانه و جامانده را به صورت الکترونیکی آغاز کرد 🔹معترضین به دهک‌بندی اعلام‌شده و یا قطع یارانه اردیبهشت‌ ۱۴۰۱ کماکان باید از طریق آدرس اینترنتی hemayat.mcls.gov.ir وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اعتراض خود را ثبت وپیگیری نمایند. شرط برداشت یارانه واریزی اعلام شد وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی: 🔸فهرست افرادی که تا فروردین ماه یارانه دریافت می کردند اما به خاطر قرار گرفتن در دهک دهم یارانه آنها حذف شده و درخواست بررسی داده بودند، در اختیار سازمان هدفمندی یارانه‌ها قرار گرفت تا کمک معیشت برای آنها واریز شود. 🔸سازمان هدفمندی یارانه ها کمک معیشت خانوارهایی که اعتراض داشته اند را واریز می کند اما این مبلغ مسدود خواهد بود تا بررسی نهایی وضعیت نهایی دهک بندی صورت گیرد.

 

——- واریز کمک معیشتی به حساب معترضان حذف یارانه وزیر کار: 🔸مبلغ یارانه به عنوان حق هر ایرانی که در ۹ دهک درآمدی قرار دارد ‎محفوظ است. 🔸با دستور رئیس‌جمهور کمک معیشتی ماه اول به حساب همه افراد متقاضی در سامانه واریز شده و بعد از تایید قابل برداشت خواهد بود. 🔸وزارت مردم ظرف یک‌ماه همه درخواست‌ها را بررسی خواهد کرد

 

. ——- جزئیات واریز یارانه کمک معیشتی ماه اول وزیر کار: 🔹مبلغ کمک‌معیشتی به حساب افرادی که تا فروردین یارانه می‌گرفتند اما کمک‌معیشتی جدید را نگرفته‌اند واریز می‌شود ولی تا یک ماه قابل برداشت نیست. 🔹بعد از اینکه مشخص شود فرد جزو دهک ۱ تا ۹ است، مبلغ قابل برداشت می‌شود. 🔹تا چند روز آینده پیامکی برای سرپرست خانوار ارسال و از آنها خواسته می‌شود به سایت مراجعه و صورتحساب شناسنامه اقتصادی خود را ملاحظه کنند. 🔹سرپرست خانوار نسبت به هر کدام از بندها اعتراضی دارد، در همان سایت اعتراض خود را ثبت کند تا بررسی مجدد صورت گیرد.

0/5 (0 نظر)
آیا از مطلب بالا راضی هستید؟

نظرات + سوالات خودتان را ارسال کنید

پشتیبانی سایت