ایران خودرو کی ثبت نام دارد؟

قیمت خودروها از ۵ تا ۸ میلیون تومان کاهش داشته است
ثبت نام محصولات ایران خودرو مرداد ۱۴۰۰ برای پیش فروش همه خودروهای این شرکت در راه است. برخی شنیده ها خبر از آن دارد که ایران خودرو مانند شرکت سایپا قصد دارد پیش فروش گسترده انواع محصولات خود با موعد تحویل حداکثر یک ساله را به مناسبت عید قربان و غدیر برگزار کند و در […]

ثبت نام محصولات ایران خودرو مرداد ۱۴۰۰ برای پیش فروش همه خودروهای این شرکت در راه است. برخی شنیده ها خبر از آن دارد که ایران خودرو مانند شرکت سایپا قصد دارد پیش فروش گسترده انواع محصولات خود با موعد تحویل حداکثر یک ساله را به مناسبت عید قربان و غدیر برگزار کند و در حال اخذ مجوزهای لازم برای این پیش فروش می باشد.

محصولات ثبت نامی در پیش فروش عید غدیر ۱۴۰۰
دنا پلاس توربو اتوماتیک
دنا پلاس توربو با گیربکس شش سرعته دستی
سورن پلاس
رانا پلاس
پژو ۲۰۷ پانوراما
تارا دنده دستی
پژو پارس
▪️محدودیت های ثبت نام نیز به قوت خود باقی است. یعنی تنها کسانی امکان ثبت نام دارند که در سه سال گذشته خودروی ثبت نامی ایران خودرو و سایپا نگرفته باشند. عدم مالکیت پلاک فعال و نداشتن خودرو، شخصیت حقیقی و… از دیگر شرایط ثبت نام جدید ایران خودرو است که در ادامه به صورت کامل آمده است.

به محض آغاز ثبت نام ایران خودرو در طرح عید غدیر راهبرد معاصر اطلاعات تکمیلی را منتشر می کند. برای اطلاع از ثبت نام ایران خودرو در ساعت ابتدایی روی گزینه پایین سمت راست (عکس زنگوله) کلیک کنید.

شرایط ثبت نام محصولات ایران خودرو
۱ .به هر کد ملی فقط یک دستگاه خودرو تعلق می گیرد.

۲ .متقاضی ملزم به ارائه اصل و تصویر گواهینامه رانندگس خودرو (حداقل پایه سوم) است.

۳ .حداقل فاصله از آخرین خرید (ثبت نام یا تحویل خودرو) در شرکت های ایران خودرو و سایپا ۴۸ ماه است.

۴ .امکان صلح و نقل و انتقال خودرو حتی به صورت وکالتى مطابق با مصوبات کمیته خودرو وجود ندارد.

۵ .متقاضی باید در هنگام ثبت نام، شماره حساب (شماره شبا) مربوط به خود را معرفی نماید و لازم است از کارت های بانکی به نام خود برای واریز وجه استفاده نماید. همچنین شماره تلفن همراه معرفی شده باید به نام خود متقاضی باشد.

۶ .ثبت نام برای مشتریان حقوقی میسر نخواهد بود.

۷ .کد نمایندگی که در مرحله دوم و در زمان واریز وجه توسط متقاضی انتخاب می گردد،می بایست با آدرس و کد پستی متقاضی در یک استان باشد.

۸ .انتقال حقوق ناشی از انتخاب شدن در قرعه کشی به اشخاص ثالث ممنوع است.

۹ .گارانتی خودرو پس از ۳ ماه از زمان تحویل در صورت عدم مراجعه به نمایندگی برای دریافت سرویس اولیه باطل می گردد و در مراجعه به نمایندگی کارکرد حداقل ۱،۰۰۰ کیلومتری خودرو نیز الزامی است.

۱۰ .سند و فاکتور فروش خودرو تا پایان مدت یک ساله رهن،نزد شرکت ایران خودرو باقى خواهد ماند و پس از تسویه حساب مشترى و فک رهن تحویل مشتریان گرامى خواهد گردید.

نکته۱ :برای متقاضی دارای پلاک فعال انتظامی (نصب برروی خودرو) امکان ثبت نام میسر نخواهد بود.

نکته۲ :کسانی که فاقد گواهینامه رانندگی خودرو (حداقل پایه سوم) و یا دارای پلاک انتظامی فعال باشند و در این طرح ثبت نام نمایند،ضمن کان لم یکن تلقی شدن ثبت نام تا ۳ سال امکان ثبتنام درکلیه طرح های فروش آتی محصولات شرکت ایران خودرو را نخواهند داشت .

نکته۳ :در این بخشنامه از زمان واریز وجه تا تحویل خودرو سود مشارکت و انصراف پرداخت نخواهد شد.

0/5 (0 نظر)
آیا از مطلب بالا راضی هستید؟

نظرات + سوالات خودتان را ارسال کنید

پشتیبانی سایت