بازدید رئیس جمهور از داروخانه ۲۹ فروردین ارتش

رئیس جمهور از داروخانه ۲۹ فروردین ارتش
بازدید رئیس جمهور از داروخانه ۲۹ فروردین ارتش حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی رئیس جمهور، عصر امروز پنج‌شنبه در بازدید از پیش اعلام نشده در داروخانه ۲۹ فروردین تهران که از مراکز اصلی توزیع دارو‌های کرونایی و غیر کرونایی است، حضور یافت و با مردم و کادر اجرایی این داروخانه گفتگو کرد. رئیس جمهور در […]

بازدید رئیس جمهور از داروخانه ۲۹ فروردین ارتش

رئیس جمهور از داروخانه ۲۹ فروردین ارتش
حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی رئیس جمهور، عصر امروز پنج‌شنبه در بازدید از پیش اعلام نشده در داروخانه ۲۹ فروردین تهران که از مراکز اصلی توزیع دارو‌های کرونایی و غیر کرونایی است، حضور یافت و با مردم و کادر اجرایی این داروخانه گفتگو کرد.

رئیس جمهور در این بازدید از نزدیک و بی واسطه در جریان مشکلات مردم و مراجعه کنندگان درخصوص تهیه دارو‌های مختلف قرار گرفت. همه توان دولت برای موضوع کرونا بسیج شده است.

وی در این بازدید، ضمن تشکر از زحمات کارکنان داروخانه ۲۹ فروردین نیروی زمینی ارتش در ارائه دارو‌های کرونایی به مردم، گفت: با توجه به شرایط موجود شما باید آستانه تحمل خود را بالا ببرید، مردم به خاطر جان عزیزانشان اینجا مراجعه می‌کنند.

رئیسی همچنین با تاکید بر جایگاه ارزشمند کادر درمان افزود: برابر فرمایشات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) همه ما قدردان زحمات شما هستیم، امروز همه ما در حال امتحان هستیم، شما عزیزان نیز با کمک به مردم در حال امتحان هستید.

رئیس جمهور با بیان اینکه بطور روزانه و در جلسات مختلف پیگیر این موضوع هستم، افزود: فردا جلسه کمیته‌های تخصصی کرونا را خواهیم داشت و روز شنبه هم در جلسه ستاد ملی کرونا، بطور ویژه مسئله را دنبال خواهیم کرد.

وی در پایان با اشاره به اینکه جان مردم از همه چیز برای ما مهم‌تر است، خاطرنشان کرد: معاون اول رئیس جمهور هم جلسات متعددی برای موضوع واردات واکسن و نیز دارو برگزار کرده و انشاءالله مجموع این فعالیت‌ها باعث شود که مشکلات در این حوزه برطرف شود.

چقدر این پست مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد امتیاز: 0

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

آیا از مطلب بالا راضی هستید؟

نظرات + سوالات خودتان را ارسال کنید

پشتیبانی سایت