با اجرایی شدن طرح رتبه بندی در شهریورماه امسال، فیش حقوقی معلمان چند برار بشود

رتبه‌بندی در آینده بسیار نزدیک ابلاغ و اجرایی می‌شود
پیش‌بینی می‌شود با اجرایی شدن طرح رنبه بندی در شهریورماه امسال، فیش حقوقی و میزان دریافتی معلمان از تاثیرات مطلوبی برخوردار شود. محمد کعب عمیر جمعه در جمع خبرنگاران اظهارداشت: بر اساس هماهنگی و برنامه‌ریزی که صورت گرفته، وزارت آموزش و پرورش قصد دارد این طرح را پیش از آغاز سال تحصیلی جدید به مرحله […]

پیش‌بینی می‌شود با اجرایی شدن طرح رنبه بندی در شهریورماه امسال، فیش حقوقی و میزان دریافتی معلمان از تاثیرات مطلوبی برخوردار شود.

محمد کعب عمیر جمعه در جمع خبرنگاران اظهارداشت: بر اساس هماهنگی و برنامه‌ریزی که صورت گرفته، وزارت آموزش و پرورش قصد دارد این طرح را پیش از آغاز سال تحصیلی جدید به مرحله اجرا درآورد.

نماینده مردم شوش و کرخه در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه طرح رتبه بندی معلمان نزدیک به یک دهه در فرآیندهای اداری معطل مانده بود گفت: مجلس ضمن حمایت از اجرایی شدن فنی و عملیاتی این طرح، بر نحوه اجرای آن نیز نظارت می‌کند.

کعب عمیر با بیان اینکه با تصویب قانون رتبه.بندی معلمان، این قشر از نظام پرداختی مستقل برخوردار شده‌اند افزود: با پیگیری‌هایی که انجام می‌شود، تلاش خواهد شد که برابر با قانون، این طرح در شهریورماه اجرایی شود.

0/5 (0 نظر)
آیا از مطلب بالا راضی هستید؟

نظرات + سوالات خودتان را ارسال کنید

  1. چرا معلمان جدید که امسال پیمانی شدن رتبه بندی تعلق نگرفته

    به این نظر امتیاز بده
  2. 😁😂🤣😁🤣چند یرار… میشود؟ اول دقت کن.. چی میخواهی بگی… خودت بگو.. چند برار مبشود؟ 😜😜😜😜😜

    به این نظر امتیاز بده
  3. درود،خدایی خودت فهمیدی تیتر خبر چی نوشتی!!!!!یه بار از روش بخون،

    به این نظر امتیاز بده
پشتیبانی سایت