با حساب شخصی تجارت نکنید، یارانه‌تان می‌پرد!

زمان واریز یارانه ۲ میلیون تومانی به حساب سرپرستان خانوار مشخص شد+ جزئیات
با حساب شخصی تجارت نکنید، یارانه‌تان می‌پرد! 🔹یارانه فعلا به همه دهک‌های درآمدی تعلق می‌گیرد اما خانوارهایی که فعلا در ۳ دهگ برخوردار قرار گرفته‌اند، امکان برداشت آن را ندارند. 🔹قرار است نتایج نهایی بررسی اعتراض خانوارهایی که معتقدند جزو این ۳ دهک نیستند، تا پایان خرداد از طریق سامانه حمایت اعلام می‌شود. 🔹بخش از […]

با حساب شخصی تجارت نکنید، یارانه‌تان می‌پرد!

🔹یارانه فعلا به همه دهک‌های درآمدی تعلق می‌گیرد اما خانوارهایی که فعلا در ۳ دهگ برخوردار قرار گرفته‌اند، امکان برداشت آن را ندارند.
🔹قرار است نتایج نهایی بررسی اعتراض خانوارهایی که معتقدند جزو این ۳ دهک نیستند، تا پایان خرداد از طریق سامانه حمایت اعلام می‌شود.
🔹بخش از مساله به عدم شفافیت در تجارت و کسب و کار بر می‌گردد و استفاده از حساب شخصی در امور تجاری، باعث شده دهک‌بندی‌ها با خطا مواجه شوند.
🔹حساب‌هایی که به واسطه استفاده‌های تجاری، گردش مالی بیشتر از درآمد عرفی یک خانوار را ثبت می‌کنند و موجب قطع یارانه کل خانوار می‌شوند.
🔹برای جلوگیری از این اتفاق، حساب‌های شخصی و تجاری در بانکها تفکیک شده‌اند تا افراد با تسلیم اظهارنامه مالیاتی، حساب تجاری مرتبط را هم معرفی کنند.
🔹حساب شخصی حسابی است که مالیات آن از قبل پرداخت شده است؛ اما موجودی حساب تجاری مشمول است و با اظهارنامه پرداخت خواهد شد./

0/5 (0 نظر)
آیا از مطلب بالا راضی هستید؟

نظرات + سوالات خودتان را ارسال کنید

  1. جالب است درکشور ما برای افرادی که شفافیت مالی دارند بیشترین محدودیت اعمال می شود، ولی برای آنهایی که بادوز وکلک وترفند به سردستگاههای نظارتی وتعیین های دهک بندی کلاه گشادمی گذارند کاری ندارند مثلا جداسازی حسابها وعدم احتساب منازل وویلاهای اشخاص دردهک بندی وجداسازی درآمد ماهانه درحسابهای متعددمخفی ووووو

    به این نظر امتیاز بده
پشتیبانی سایت