بخشنامه ارزشیابی وعملکرد ۹۸/۹۹ به استانها ابلاغ شد،ضمیمه بخشنامه

خشنامه ارزشیابی وعملکرد ۹۸/۹۹
اداره کل ارزیابی و عملکرد و پاسخگویی به شکایات ابلاغ کرد؛ اعلام فرایند ارزیابی عملکرد سال ۱۳۹۸ استانی و فرایند اجرایی آن   اداره کل ارزیابی و عملکرد و پاسخگویی به شکایات «فرایند ارزیابی عملکرد سال ۱۳۹۸ استانی و فرایند اجرایی آن» را به استان‌ها ابلاغ کرد. به گزارش مرکز [...]
اداره کل ارزیابی و عملکرد و پاسخگویی به شکایات ابلاغ کرد؛
اعلام فرایند ارزیابی عملکرد سال ۱۳۹۸ استانی و فرایند اجرایی آن
 
اداره کل ارزیابی و عملکرد و پاسخگویی به شکایات «فرایند ارزیابی عملکرد سال ۱۳۹۸ استانی و فرایند اجرایی آن» را به استان‌ها ابلاغ کرد.

به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش‌وپرورش، در این بخشنامه شاخص‌های عمومی و اختصاصی ارزیابی عملکرد سال ۱۳۹۸ ادارات کل آموزش‌وپرورش استان‌ها ابلاغ شده است و بر اساس آن، عملکرد استان‌ها، مناطق، مدارس و درنهایت دستگاه آموزش‌وپرورش با همکاری واحدهای ذی‌ربط شاخص‌های عمومی و اختصاصی حوزه‌های ستادی و استانی، توسط این اداره کل و سازمان‌های اداری و استخدامی و برنامه‌وبودجه کشور، ارزیابی و گزارش‌های آن به مراجع قانونی ازجمله ستاد جشنواره شهید رجایی ارائه می‌شود.

شایان‌ذکر است، گزارش عملکرد استان در سطح ملی تا تاریخ ۱۸ فرودین سال ۹۹ باید ارسال شود.

بخشنامه را ازاینجا مشاهده کنید.

4/5 ( 4 نظر )

محدودیت دسترسی!

جهت مشاهده توضیحات به صورت کامل باید اشتراک ویژه سایت را داشته باشید. در صورتی که قبلا اشتراک ویژه سایت را خریداری کرده اید می توانید با درج شماره سفارش به این بخش دسترسی داشته باشید.


خرید اشتراک ویژه قبلا اشتراک خریده ام

آیا از مطلب بالا راضی هستید؟

نظرات + سوالات خودتان را ارسال کنید

تبلیغات متنی

  1. سلام گوشی من اندرویدش پایین نصب نمیشه حالاتکلیف ماچیه؟بعضها هم گوشیه ساده دارن توانای خریدگوشی هوشمند روهم ندارن تکلیف بچه های اوناچی میشه؟

    به این نظر امتیاز بده
پشتیبانی سایت