بخشنامه بازنشستگی سال ۱۴۰۰

خشنامه افزایش حقوق سال ۱۴۰۰ کارکنان صنعت نفت (بخشنامه شماره ۶۸-۲/۲۰ مورخ ۵/۲/۱۴۰۰ وزارت نفت)
دستورالعمل بازنشستگی سال ۱۴۰۰ الف) شرایط بازنشستگی 1- کلیه کارکنان اداری ، آموزشی ، پرورشی و نیز مدیران و معاونین مدارس که دارای ۳۰ یا ۳۵ سال سابقه خدمت و یا بیشتر می باشند به استناد بند الف ماده ۱۰۳ قانون مدیریت خدمات کشوری از تاریخ پایان ۳۰ یا ۳۵ سال خدمت به افتخار بازنشستگی […]

دستورالعمل بازنشستگی سال ۱۴۰۰
الف) شرایط بازنشستگی
1- کلیه کارکنان اداری ، آموزشی ، پرورشی و نیز مدیران و معاونین مدارس که دارای ۳۰ یا ۳۵ سال سابقه خدمت و یا بیشتر می باشند به استناد بند الف ماده ۱۰۳ قانون مدیریت خدمات کشوری از تاریخ پایان ۳۰ یا ۳۵ سال خدمت به افتخار بازنشستگی نائل می شوند. تبصره ۱: استمرار خدمت کارکنان نیروهای آموزشی ، پرورشی و خدماتی در صورت درخواست شخص و نیاز منطقه و موافقت کار گروه توسعه مدیریت استان تا پایان سال تحصیلی ۱۴۰۱- ۱۴۰۰ بارعایت سایر ضوابط بلامانع است . ( ارائه درخواست این همکاران قبل از اتمام ۳۰ سال الزامی است) تبصره ۲: رعایت الزامات ساماندهی نیروی انسانی در سال تحصیلی ۱۴۰۱-۱۴۰۰ در فرایند بازنشستگی ضروری است.
۲- براساس بند ب ماده ۱۰۳ ق.م خک کارکنان مرد با حداقل ۲۵ سال سابقه خدمت و حداقل ۶۰ سال سن و کارکنان زن با حداقل ۲۵ سال سابقه خدمت بدون در نظر گرفتن شرط سنی می توانند درخواست بازنشستگی خود را در موعد مقرر به کارشناسی امور اداری و تشکیلات ( کارگزینی منطقه ارائه نمایند . در صورت موافقت منطقه و تایید کارگروه توسعه مدیریت استان ، حقوق بازنشستگی و پاداش این همکاران براساس سنوات خدمت واقعی برقرار و برابر مقررات مالی قابل پرداخت است تبصره: شرط سنی آقایان برای ایثارگران با ۵ سال کمتر (حداقل ۵۵ سال) لحاظ می شود.
۳- بازنشستگی با سنوات ارفاقی جانبازان و فرزندان و همسران معزز شهدا مشروط به تامین اعتبار خواهد بود . رعایت مفاد بخشنامه شماره ۲۴۰۰
/ ۱۸۶۰۱ / ۵۵ – ۹۹
/ ۹ / ۶ در خصوص در خواست این عزیزان الزامی است تبصره ۱: بهره مندی جانبازان معزز از مزایای بازنشستگی جانبازی ( آخرین حکم زمان اشتغال منوط به پرداخت کسور و سنوات ارفاقی می باشد. لازم به ذکر است مدارک و مستندات بهره مندی از سنوات ارفاقی جانبازان را با رعایت مقررات مربوط ۶ ماه قبل از اتمام ۳۰ سال خدمت و ۵۰ سال سن ، برای اخذ مجوز و پرداخت کسور سنوات ارفاقی به مدیریت منابع انسانی و امور اداری استان ارسال نمایید تبصره ۲: جانبازان بالای ۵۰ سال سن، مشمول بازنشستگی بند یک ماده واحده قانون بازنشستگی جانبازان می باشند. به عبارتی صرفا سنوات ارفاقی دریافت می کنند و حقوق بازنشستگی آنها مانند افراد عادی با میانگین دو سال آخر محاسبه خواهد شد. و محاسبه پاداش پایان خدمت آنان بر اساس سنوات خدمت و حقوق و مزایای مشمول کسور آخرین حکم اشتغال خواهد بود.

2.3/5 (4 نظر)
آیا از مطلب بالا راضی هستید؟

نظرات + سوالات خودتان را ارسال کنید

تبلیغات متنی

  1. سلام لطفاً برای کسانی که در مناطق محروم مانند لردگان در استان چهارمحال و بختیاری خدمت کرده‌اند سنوات ارفاقی در نظر گرفته شود.

    به این نظر امتیاز بده
پشتیبانی سایت