برای ثبت نام وام ۱۰۰ میلیونی سربازی به کجا مراجعه کنیم؟

برای ثبت نام وام ۱۰۰ میلیونی سربازی به کجا مراجعه کنیم؟

پرداخت وام به زنان سرپرست خانواده
برای ثبت نام وام ۱۰۰ میلیونی سربازی به کجا مراجعه کنیم؟ کارگزین خبر -افرادی که از سال ۹۷ تا به حال خدمت سربازی خود را به پایان رسانده و کارت پایان خدمت را دریافت کرده‌ و گواهینامه مهارت آموزی نیز داشته باشند می‌توانند متقاضی دریافت وام سربازی شوند. سربازان ماهر منقضی خدمت می‌توانند با مراجعه […]

برای ثبت نام وام ۱۰۰ میلیونی سربازی به کجا مراجعه کنیم؟

کارگزین خبر -افرادی که از سال ۹۷ تا به حال خدمت سربازی خود را به پایان رسانده و کارت پایان خدمت را دریافت کرده‌ و گواهینامه مهارت آموزی نیز داشته باشند می‌توانند متقاضی دریافت وام سربازی شوند.

سربازان ماهر منقضی خدمت می‌توانند با مراجعه به پلیس +۱۰ برای دریافت وام ۱۰۰ میلیون تومانی اشتغال ثبت نام کنند.

به گزارش بانک اول با رونمایی از سامانه اعطای تسهیلات کارکنان وظیفه ماهر منقضی خدمت، دارندگان کارت‌های پایان خدمت و گواهینامه مهارت آموزی می‌توانند برای دریافت وام اشتغال به دفاتر پلیس +۱۰ مراجعه کرده و تقاضای خود را ثبت کنند.

اما کدام دسته از دارندگان کارت‌های پایان خدمت از وام اشتغال بهره مند خواهند شد؟

بر پایه این گزارش افرادی که از سال ۹۷ تا به حال خدمت سربازی خود را به پایان رسانده و کارت پایان خدمت را دریافت کرده‌ و گواهینامه مهارت آموزی نیز داشته باشند می‌توانند متقاضی دریافت وام اشتغال شوند.

به گفته مسوولان وام اشتغال برای سربازان ماهر منقضی خدمت ۱۰۰ میلیون تومان پیش بینی شده‌است اما بسته به نوع شغل و تشخیص کمیته ارزیابی می تواند این مبلغ بیشتر هم پرداخت شود.

گفتنی است برای دریافت وام اشتغال، سربازان ماهر منقضی خدمت باید به دفاتر پلیس +۱۰ مراجعه کرده و با ارائه مدارک هویتی، کارت پایان خدمت و گواهینامه مهارت معتبر نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

اما یک سوال دیگر؛ وام اشتغال سربازان ماهر به چند نفر تعلق می گیرد؟

۶۰ هزار نفر از سربازان ماهر منقضی خدمت در سال جاری می‌توانند از این وام بهره‌مند شوند.

برای برخورداری از وام،متقاضیان بعد از مراجعه به مراکز پلیس+ ۱۰ و واریز وجه ۵۰ هزار تومانی اقدام به ثبت نام کرده و در مراحل بعدی با راستی آزمایی و احراز صلاحیت و در نهایت تشخیص کمیته ارزیابی، افراد به بانک‌های عامل معرفی شده و می توانند وام ۱۰۰ میلیون تومانی قرض الحسنه را که مدت بازپرداخت آن ۵ تا ۷ سال بوده را دریافت کرده و از آن برای اشتغال بهره ببرند.

لازم به ذکر است این اقدام در راستای تسهیل در اشتغال سربازان مهارت آموخته بعد از دو سال خدمت سربازی و از سوی قرارگاه مهارت آموزی ستاد کل نیروهای مسلح برنامه ریزی و پیگیری شده است

۰/۵ (۰ نظر)
آیا از مطلب بالا راضی هستید؟

نظرات + سوالات خودتان را ارسال کنید

پشتیبانی سایت