برخورداری زنان خانه دار از مزایای بیمه تامین اجتماعی

برخورداری زنان خانه دار از مزایای بیمه تامین اجتماعی

زنان خانه دار
علی بخشی نیا، رئیس اداره تامین اجتماعی بردسکن: به منظور حمایت از تولید و افزایش اشتغال در بنگاه‌های کوچک و متوسط با تعداد نیروی کمتر از ۱۰۰ نفر، کارفرمایان با حفظ یا افزایش اشتغال نیروی انسانی کارگاه خود، از تسهیلات بخشودگی جرائم برخوردار می شوند. کارفرمایان کارگاه‌های تولیدی، صنعتی، معدنی، کشاورزی، خدماتی و اصناف و […]

علی بخشی نیا، رئیس اداره تامین اجتماعی بردسکن:

به منظور حمایت از تولید و افزایش اشتغال در بنگاه‌های کوچک و متوسط با تعداد نیروی کمتر از ۱۰۰ نفر، کارفرمایان با حفظ یا افزایش اشتغال نیروی انسانی کارگاه خود، از تسهیلات بخشودگی جرائم برخوردار می شوند.

کارفرمایان کارگاه‌های تولیدی، صنعتی، معدنی، کشاورزی، خدماتی و اصناف و شرکت‌های دانش بنیان، می‌توانند به مدت سه ماه از تاریخ ۳۱ اردیبهشت امسال، با حفظ یا افزایش اشتغال نیروی انسانی کارگاه خود، از تسهیلات بخشودگی جرائم برخوردار شوند.

سازمان تامین اجتماعی خانه‌داری را به عنوان شغل مهم تعریف کرده و بانوان می‌توانند با سه نرخ ۱۲ و ۱۴ و ۱۸ درصد، به صورت قراردادی از مزایای تامین اجتماعی نیز، برخوردار شوند.

تمامی اقشار جامعه اعم از دختران، پسران، زنان خانه‌دار، دانشجویان و…، می‌توانند از مزایا و تعهدات بیمه فراگیر خانواده ایرانی تامین اجتماعی برخوردار شوند که خدمات ارائه شده، شامل پرداخت کمک هزینه ازدواج، مرخصی و ایام بارداری به مدت ۹ ماه و کمک هزینه کفن و دفن است.

سازمان تامین اجتماعی در شهرستان‌های فاقد بیمارستان ملکی از جمله شهرستان بردسکن، کلیه هزینه‌های بستری را متقبل کرده و به صورت رایگان ارائه خدمت می‌کند. امیدواریم تا هفته دولت در شهریورماه امسال، عملیات اجرایی ساخت درمانگاه تامین اجتماعی در شهرستان بردسکن، آغاز شود.

۰/۵ (۰ نظر)
آیا از مطلب بالا راضی هستید؟

نظرات + سوالات خودتان را ارسال کنید

پشتیبانی سایت