بررسی نواقص سامانه شاد در کمسیون مجلس

«شاد» از سوم مهرماه در دسترس است/نحوه ورود و احراز هویت دانش آموزان
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی از بررسی نواقص سامانه آموزشی “شاد” در این کمیسیون خبر داد و گفت: این نشست هفته آینده برگزار می‌شود. رضا حاجی‌پور عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم با اشاره به مشکلات سامانه آموزشی “شاد”، اظهار کرد: با توجه […]

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی از بررسی نواقص سامانه آموزشی “شاد” در این کمیسیون خبر داد و گفت: این نشست هفته آینده برگزار می‌شود.

رضا حاجی‌پور عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم با اشاره به مشکلات سامانه آموزشی “شاد”، اظهار کرد: با توجه به نزدیک شدن به زمان آغاز سال جدید تحصیلی و تقارن آن با شیوع گسترده بیماری کرونا، دغدغه دانش‌آموزان و والدین آنها برای تطبیق با شرایط موجود از حیث آموزش بیشتر شده است.

وی افزود: استفاده از بستر فضای مجازی برای آموزش دانش‌آموزان، به نوعی موجب عدالت آموزشی می‌شود، اما در شرایطی این عدالت آموزشی محقق می‌‌شود که همه دانش‌آموزان در سطوح مختلف از امکانات فضای مجازی به طور یکسان بهر‌ه‌مند شوند.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس، یکی از ضعف‌های سامانه “شاد” را نداشتن تعامل دانش‌آموزان با یکدیگر به دلیل قالب و فُرم نرم‌افزاری دانست و گفت: در این سامانه دانش‌آموزان نمی‌توانند با یکدیگر در ارتباط باشند که این یکی از نواقص سامانه “شاد” است که باید برطرف شود.

0/5 (0 نظر)
آیا از مطلب بالا راضی هستید؟

نظرات + سوالات خودتان را ارسال کنید

پشتیبانی سایت