برگزاری دیدار ایران و کره جنوبی با حضور تماشاگران

سجادی: حذف تیم ملی فوتبال از رقابت های جام جهانی شایعه است
رگزاری دیدار ایران و کره جنوبی با حضور تماشاگران وزیر ورزش و جوانان گفت: علاقه‌مند هستیم دیدار تیم ملی فوتبال کشورمان با کره جنوبی با حضور چند هزار تماشاگر و با رعایت همه پروتکل‌های بهداشتی انجام شود و در این خصوص با شورای تأمین و نهاد های مرتبط مکاتبه و تعامل داریم و ان شاءالله […]

رگزاری دیدار ایران و کره جنوبی با حضور تماشاگران

وزیر ورزش و جوانان گفت: علاقه‌مند هستیم دیدار تیم ملی فوتبال کشورمان با کره جنوبی با حضور چند هزار تماشاگر و با رعایت همه پروتکل‌های بهداشتی انجام شود و در این خصوص با شورای تأمین و نهاد های مرتبط مکاتبه و تعامل داریم و ان شاءالله این بازی با حضور تماشاگران برگزار خواهد شد.

به گزارش ایسنا و به نقل از وزارت ورزش و جوانان، حمید سجادی در خصوص نتایج خوب تیم ملی کشتی آزاد و تقدیر از اعضای این تیم گفت: قطعا برای تقدیر و تشکر از زحمات ملی پوشان برنامه داریم و در این خصوص آیین نامه هم داریم. بزرگترین و بهترین تجلیل از ملی پوشان توجه و تفقد مقام معظم رهبری است و حتما برای تجلیل از این عزیزان برنامه خواهیم داشت.
وی با اشاره به مسابقه فردای تیم ملی فوتبال کشورمان گفت: امیدوارم با اخلاق‌مداری و منش پهلوانی بازی خوبی به نمایش بگذاریم

وی همچنین با اشاره به دیدار بعدی تیم ملی فوتبال برابر کره جنوبی که به میزبانی کشورمان برگزار خواهد شد، گفت: علاقه‌مند هستیم این دیدار با حضور چند هزار تماشاگر و با رعایت همه پروتکل‌های بهداشتی انجام شود و در این خصوص با شورای تامین و نهادهای مرتبط مکاتبه و تعامل داریم و ان شاءالله این بازی با حضور تماشاگران برگزار خواهد شد.
وزیر ورزش و جوانان با اشاره به شیب بالای واکسیناسیون کرونا در ماه‌های اخیر گفت: خوشبختانه با تلاش‌های شبانه روزی در حوزه واکسیناسیون کرونا با یک شیب فوق‌العاده به آمار بین‌الملل خودمان را نزدیک کردیم و ان شاءالله تماشاگران در بازی با کره جنوبی به صورت کنترل شده و محدود بازی را از نزدیک تماشا می‌کنند. امیدوارم در نهایت تیم ملی به جام جهانی صعود کند و مردم خوشحال شوند.
وی در پایان به مسابقات کشتی فرنگی قهرمانی جهان در روزهای آتی اشاره و برای اعضای این تیم نیز آرزوی موفقیت کرد.

چقدر این پست مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد امتیاز: 0

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

آیا از مطلب بالا راضی هستید؟

نظرات + سوالات خودتان را ارسال کنید

پشتیبانی سایت