بیمارستان‌های جدید تامین اجتماعی در کشور ساخته می شوند.

بیمارستان‌های جدید تامین اجتماعی در کشور ساخته می شوند.

بیمارستان
معاون برنامه‌ریزی، مالی و پشتیبانی از احداث بیمارستان‌های جدید تامین اجتماعی در نقاط مختلف کشور خبر داد و گفت: در مراکز ملکی این سازمان هیچ هزینه‌ای بابت درمان بیمه‌شدگان دریافت نمی‌شود. سید مرتضی حسینی؛ معاون برنامه‌ریزی، مالی و پشتیبانی سازمان تامین اجتماعی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم با اشاره به احداث بیمارستان‌های جدید […]

معاون برنامه‌ریزی، مالی و پشتیبانی از احداث بیمارستان‌های جدید تامین اجتماعی در نقاط مختلف کشور خبر داد و گفت: در مراکز ملکی این سازمان هیچ هزینه‌ای بابت درمان بیمه‌شدگان دریافت نمی‌شود.
سید مرتضی حسینی؛ معاون برنامه‌ریزی، مالی و پشتیبانی سازمان تامین اجتماعی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم با اشاره به احداث بیمارستان‌های جدید از سوی این سازمان در سطح کشور اظهار کرد: هم‌اکنون ۵ بیمارستان مشابه بیمارستان میلاد در سطح کشور وجود دارد. یعنی بیمارستان‌های دیگر ما هم در سطح و یا بالاتر از بیمارستان میلاد ارائه خدمات می‌دهد. همچنین بیمارستان شریعتی در اصفهان به‌زودی افتتاح آماده خواهد شد که مشابه بیمارستان میلاد در تهران است.

وی با اشاره به اینکه بیمارستان فیاض‌بخش در غرب تهران نیز تا پایان سال آماده بهره‌برداری خواهد بود، گفت: بیمارستان اشاره شده ظرفیت۵۵۰ تختخوابی است که شاید شبیه این بیمارستان در منطقه کم‌نظیر باشد و بیمارستان جدید جایگزین بیمارستان فیاض بخش قبلی می‌شود البته در بسیاری از سطوح توسعه پیدا کرده و در مراحل پایانی کار است بالای ۸۴ درصد پیشرفت فیزیکی دارد و ان‌شاءالله تا پایان سال افتتاح می‌شود.

چقدر این خبر مفید بود؟ راضی هستید

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد امتیاز: 0

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

آیا از مطلب بالا راضی هستید؟

نظرات + سوالات خودتان را ارسال کنید

پشتیبانی سایت