بیمه تکمیلی ارائه و هزینه اش را دریافت نکرده ما پاسخگو هستیم

اتصال «بیمه های تکمیلی» به سامانه نسخه نویسی الکترونیک طی روزهای آتی
اگر حتی یک نفر اسنادش را به بیمه تکمیلی ارائه و هزینه اش را دریافت نکرده ما پاسخگو هستیم!! 👤مدیرکل رفاه و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش: ▫️ هزینه شماری از خدماتی کلینکی و پاراکلینیکی، جراحی های تخصصی، ناباروری، بیماری کرونا و بیماری های خاص در بیمه تکمیلی در قالب خدمات بدون سقف پرداخت می […]

اگر حتی یک نفر اسنادش را به بیمه تکمیلی ارائه و هزینه اش را دریافت نکرده ما پاسخگو هستیم!!

👤مدیرکل رفاه و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش:

▫️ هزینه شماری از خدماتی کلینکی و پاراکلینیکی، جراحی های تخصصی، ناباروری، بیماری کرونا و بیماری های خاص در بیمه تکمیلی در قالب خدمات بدون سقف پرداخت می شود.

▫️آرزوی ما این است که هیچ یک از همکاران ما به کرونا مبتلا نشود اما اگر همکاری مبتلا شد در همه استانها بدون استثناء هزینه های درمانش برابر تعرفه مصوبه هیئت وزیران در سه بیمارستان دولتی، خصوصی و عمومی غیردولتی پرداخت می شود.

▫️ اگر همکاران ما به ۵۵۰۰ مرکز درمانی طرف قرارداد مراجعه کند یک ریال هزینه نمی پردازند و تنها با کدملی پذیرش می شود اما اگر به مراکز درمانی غیرطرف قرارداد مراجعه کرد و اسناد درمانش را تحویل دهند، خسارت درمان ظرف کمتر از یک هفته به حسابشان واریز می شود.

▫️تا تاریخ ۵ اردیبهشت تمام اسناد پزشکی رسیده پرداخت و به روز شده است.اگر حتی یک نفر اسنادش را ارائه و هزینه اش را دریافت نکرده ما پاسخگو هستیم.

0/5 (0 نظر)
آیا از مطلب بالا راضی هستید؟

نظرات + سوالات خودتان را ارسال کنید

تبلیغات متنی

  1. باسلام و خسته نباشید،فرهنگی شاغل هستم،در فیش فروردین ۱۴۰۰ هزینه اسفند۹۹ و فروردین ۱۴۰۰ با هم از حقوقم کسر شده،مدارک پزشکی(بیماری خاص)ارائه دادم ولی هنوز خسارت درمان به حسابم واریز نشده!!!

    به این نظر امتیاز بده
پشتیبانی سایت