تاسیس سازمان اقتصادی و رفاهی معلمان برای اولین بار

تاسیس سازمان اقتصادی و رفاهی معلمان برای اولین بار

سازمان رفاهی معلمان
تاسیس سازمان اقتصادی و رفاهی معلمان برای اولین بار 🔹به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش فارس، رضا مراد صحرایی در دیدار جمعی از فرهنگیان شیراز با تبریک روز حافظ اظهار کرد: ساعت ها می شود در مورد حافظ و اشعارش سخن گفت، پیام من به معلمان و دانش آموزان این […]

تاسیس سازمان اقتصادی و رفاهی معلمان برای اولین بار

سازمان رفاهی معلمان
🔹به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش فارس، رضا مراد صحرایی در دیدار جمعی از فرهنگیان شیراز با تبریک روز حافظ اظهار کرد: ساعت ها می شود در مورد حافظ و اشعارش سخن گفت، پیام من به معلمان و دانش آموزان این است که مبادا از حافظ خوانی و سعدی خوانی غفلت کنید.

🔹وزیر آموزش و پرورش و نماینده ویژه در سفر استانی هیات دولت به فارس با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای فرهنگی و دانش آموز به ویژه شهدای حمله تروریستی به شاه چراغ علیه السلام، ادامه داد: اینکه ۲۵ درصد شهدای فارس را دانش آموزان تشکیل می دهند نشان اهمیت موضوع شهید و شجاعت در خانواده ها است.

🔹صحرایی با تجلیل از خیرین مدرسه ساز خاطرنشان کرد: خیرین در ترسیم آینده کشور سهیم هستند و بستری را برای ساخت آینده کشور فراهم می کنند.

🔹وی ادامه داد: عبور از گردنه های سخت پیشرفت بدون کمک آموزش و پرورش ممکن نیست اگر جامعه سالم می خواهیم باید مدارس را دنبال کنیم.

🔹در این مدت سند تحول بنیادین آموزش و پرورش را به تنها سند رسمی نشان دهنده مسیر پیشرفت آموزش و پرورش تبدیل کردیم و در رتبه بندی آنچه انجام شد حد اقلی بود و برای معلمان هر کاری که بتوانیم انجام می‌دهیم.

🔹 کمبود معلم در برخی مناطق به زودی حل خواهد شد ،آنچه امروز در کمبود معلم می‌بینیم نتیجه تضعیف دانشگاه فرهنگیان در دوره های گذشته است.

🔹وی گفت: امروز ما برای تقویت دانشگاه فرهنگیان هر کاری که بتوانیم انجام می‌دهیم ،در دانشگاه فرهنگیان باید طوری کار کنیم که تنها دغدغه ما باید تربیت دانشجو معلمان باشد نه اینکه دغدغه فضا و تجهیزات مسئله اول ما باشد.

🔹وزیر آموزش و پرورش، گفت: نظام تعلیم و تربیت یک دستگاه فرهنگی اجتماعی است و یک نهاد سیاسی نیست لذا نباید در آموزش و پرورش نباید سیاست زدگی حاکم باشد، سیاسی کردن عدالت آموزشی ظلم به مدرسه، به دانش آموز، به جامعه و.. است.

🔹عضو کابینه دولت مردمی سیزدهم ادامه داد: دنبال تاسیس سازمان اقتصادی و رفاهی معلمان (http://eitaa.com/joinchat/983171078Ce37de1cc81) هستیم وما می توانیم با سرمایه خودمان راه اندازی آن را عملی کنیم.

۰/۵ (۰ نظر)
آیا از مطلب بالا راضی هستید؟

نظرات + سوالات خودتان را ارسال کنید

پشتیبانی سایت