تامین بار مالی رتبه‌بندی معلمان بدون مشکل خواهد بود

رتبه‌بندی معلمان در بهار ۱۴۰۰
تامین بار مالی رتبه‌بندی معلمان بدون مشکل خواهد بود مدیرکل امور اداری و تشکیلاتی آموزش و پرورش گفت: با توجه به اینکه سارمان برنامه و بودجه برای اجرای رتبه بندی اعلام آمادگی کرده است بنابراین در تامین بار مالی مشکلی نخواهیم داشت. درباره موضوع رتبه بندی معلمان و تصویب قانون جدید در این باره اظهار […]

تامین بار مالی رتبه‌بندی معلمان بدون مشکل خواهد بود

مدیرکل امور اداری و تشکیلاتی آموزش و پرورش گفت: با توجه به اینکه سارمان برنامه و بودجه برای اجرای رتبه بندی اعلام آمادگی کرده است بنابراین در تامین بار مالی مشکلی نخواهیم داشت.

درباره موضوع رتبه بندی معلمان و تصویب قانون جدید در این باره اظهار کرد: در این مورد سازمان برنامه و بودجه، سازمان اداری و استخدامی همچنین وزارت آموزش و پرورش برنامه‌های عملیاتی برای اجرای قانون رتبه بندی معلمان در نظر گرفتند.
او ادامه داد: در رتبه‌بندی جدید عملکرد رقابتی معلمان، توسعه شایستگی آن‌ها همچنین سنجش صلاحیت حرفه‌ای معلم به طور ویژه مورد توجه قرار خواهد گرفت.
مدیر کل امور اداری و تشکیلاتی وزارت آموزش و پرورش با اشاره به اینکه دولت در اجرای طرح قانون جدید رتبه بندی معلمان بسیار مصمم و مُصِر است، تصریح کرد: همچنین آقای جهانگیری معاون اول رئیس جمهور هم به پیشبرد هر چه سریعتر کار تاکید ویژه دارد.
به گفته حسین‌بن قانون به زودی تصویب خواهد شد و پس از این مرحله روند اجرایی آن را دنبال می‌کنیم.

1/5 (1 نظر)
آیا از مطلب بالا راضی هستید؟

نظرات + سوالات خودتان را ارسال کنید

تبلیغات متنی

پشتیبانی سایت