تبدیل وضعیت کارکنان دولت سرعت می گیرد؟

تبدیل وضعیت کارکنان دولت سرعت می گیرد؟
تبدیل وضعیت کارکنان دولت سرعت می گیرد؟ 🔰ولی اسماعیلی رییس کمیسیون اجتماعی مجلس 🔻 ۳ روز گذشته مکاتبه‌ای با رییس جمهور برای یادآوری ضرورت ارائه لایحه از سوی دولت برای ساماندهی استخدام کارکنان دولت داشته ام در تشریح نتیجه این مکاتبه، ابتدا از رییس جمهور تشکر می‌کنم که در ۳ روز این نامه را بررسی […]

تبدیل وضعیت کارکنان دولت سرعت می گیرد؟

🔰ولی اسماعیلی رییس کمیسیون اجتماعی مجلس
🔻 ۳ روز گذشته مکاتبه‌ای با رییس جمهور برای یادآوری ضرورت ارائه لایحه از سوی دولت برای ساماندهی استخدام کارکنان دولت داشته ام در تشریح نتیجه این مکاتبه، ابتدا از رییس جمهور تشکر می‌کنم که در ۳ روز این نامه را بررسی کرده و دستور لازم را جهت همکاری رییس سازمان اداری و استخدامی کشور با کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی صادر کرده است.

🔻 این اقدام حساسیت رییس جمهور نسبت به موضوع ساماندهی استخدام کارکنان دولت و رفع تبعیض در این حوزه را می‌رساند
🔻 در متن این دستور آمده است که ضمن بررسی و ارائه لایحه جامع در جهت اجرای عدالت در جذب کارگزین آنلاین و تغییر وضعیت استخدامی کارکنان دولت با کمیسیون اجتماعی همکاری لازم را معمول گردانید.
🔻 این دستور در حالی اهمیت موضوع ساماندهی استخدام کارکنان دولت را نشان می‌دهد که پیش از این رییس سازمان اداری و استخدامی کشور در جلسه کمیسیون با ارائه این لایحه #مخالفت کرده بود.
🔻 به دنبال این دستور کمیسیون اجتماعی از طریق لایحه دولت موضوع ساماندهی استخدام کارکنان دولت را پیگیری می‌کند که قطعا مشکل خیل عظیمی از جامعه را حل خواهد کرد.ایرنا

چقدر این پست مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 3 / 5. تعداد امتیاز: 2

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

آیا از مطلب بالا راضی هستید؟

نظرات + سوالات خودتان را ارسال کنید

پشتیبانی سایت