تبه‌بندی، یک تا هفت میلیون تومان به حقوق فرهنگیان اضافه می‌کند

لایحه رتبه‌بندی معلمان برای رفع برخی ابهامات و اشکالات به مجلس برگشت
💢 حقوق بازنشستگان و کارمندان در لایحه بودجه ۱۴۰۱ افزایش می‌یابد/رتبه‌بندی، یک تا هفت میلیون تومان به حقوق فرهنگیان اضافه می‌کند! احمدی، عضو کمیسیون اصل ۹۰ مجلس: 🔹 در لایحه بودجه سال آینده افزایش حقوق بازنشستگان و کارمندان را لحاظ می‌‌کنیم. 🔹 لایحه رتبه‌بندی فرهنگیان با تمام فراز و نشیب‌ها تصویب شد و بر مبنای […]

💢 حقوق بازنشستگان و کارمندان در لایحه بودجه ۱۴۰۱ افزایش می‌یابد/رتبه‌بندی، یک تا هفت میلیون تومان به حقوق فرهنگیان اضافه می‌کند!

احمدی، عضو کمیسیون اصل ۹۰ مجلس:

🔹 در لایحه بودجه سال آینده افزایش حقوق بازنشستگان و کارمندان را لحاظ می‌‌کنیم.

🔹 لایحه رتبه‌بندی فرهنگیان با تمام فراز و نشیب‌ها تصویب شد و بر مبنای آن از یک میلیون تا ۷ میلیون تومان به حقوق فرهنگیان افزوده می‌شود.

🔹 هر چقدر برای معلمان و حوزه آموزش هزینه کنیم سرمایه‌گذاری کرده‌ایم چرا که فرهنگیان باید نسل‌هایی را برای این نظام آموزش دهند البته برای افزایش حقوق بازنشستگان و کارمندان نیز در بودجه سال ۱۴۰۱ مبالغی را در نظر می‌گیریم.

🔹 لایحه رتبه‌بندی معلمان این گونه در جامعه ابقاء شد که مجلس تنها به دنبال افزایش حقوق فرهنگیان است اما اینگونه نبود؛ فرهنگیان دارای منزلت خاصی هستند از این رو معلم نباید هیچ دغدغه‌ای داشته باشد تا طبق سند بنیادین در راستای اخلاق مداری، دینداری و دیگر مباحث این سند گام بردارد.

🔹 ما سعی کردیم در این لایحه دغدغه آن‌ها را از بین ببریم؛ اکنون لایحه رتبه‌بندی فرهنگیان در شورای نگهبان است و پس از بازگشت به مجلس آن را به وزارت آموزش و پرورش ابلاغ می‌کنیم.

چقدر این پست مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 3 / 5. تعداد امتیاز: 10

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

آیا از مطلب بالا راضی هستید؟

نظرات + سوالات خودتان را ارسال کنید

پشتیبانی سایت