تحلیل بیت کوین و دوج کوین تشکیل تقاطع مرگ در نمودار  بیت کوین

مدیرعامل چینالیسیس: قیمت بیت کوین تا پایان سال ۲۰۲۱ به بیش از ۱۰۰ هزار دلار می‌رسد مایکل گروناگر، مدیرعامل چیننالیسیس، در مصاحبه با بلومبرگ گفته است که روند صعودی بیت کوین هنوز به پایان نرسیده و قیمت این ارز دیجیتال می‌تواند تا پایان سال ۲۰۲۱ از ۱۰۰ هزار دلار عبور کند. او دلیل این خوش‌بینی نسبت به قیمت بیت کوین را پذیرش گسترده ارزهای دیجیتال و افزایش شفافیت در حوزه قوانین و مقررات عنوان کرده است.
امروز اول تیر ماه   تحیل  بیت کوین و ارز و دوج کوین با توجه به خبر بد کشور چین  بیت کوین ریزشی شد اگر کشور چین خبرهای بد علیه بیت کوین  انجام بده  بیت کوین تا۲۰ دلار سقوط خواهد کرد   تشکیل تقاطع مرگ در نمودار  بیت کوین   در اثر تصادف  یک ماشین حاملی […]

امروز اول تیر ماه   تحیل  بیت کوین و ارز و دوج کوین

بیت کوین

با توجه به خبر بد کشور چین  بیت کوین ریزشی شد

اگر کشور چین خبرهای بد علیه بیت کوین  انجام بده  بیت کوین تا۲۰ دلار سقوط خواهد کرد

 

تشکیل تقاطع مرگ در نمودار  بیت کوین

 

در اثر تصادف  یک ماشین حاملی دوج کوین بود ریزش شدید کرد هنوز ایلان ماسک توئیتر جدید برای حمایت دوج نزده است

خبرهای ارز و بیت کوین

تایید بازار خرسی ۰۷:۴۴
فروش ماینرها ۰۷:۵۰
خبر السالوادور   مجلس ل با خرید بیت کوین  مخالفت کرد۰۹:۰۲
خرید مایکرواستراتژی ۰۹:۴۷

شرایط   بازار بیت کوین ریزشی هست

 

بانک مردم چین (PBOC) روز دوشنبه به موسسات مهم مالی کشور گفت که با افزایش احساسات منفی در بازار‌های رمزنگاری، تسهیل معاملات ارز مجازی را متوقف کنند.

این بانک در بیانیه‌ای گفت: «بانک‌ها نباید محصولات یا خدماتی مانند تجارت، تهاتر و تسویه حساب برای معاملات رمزنگاری را ارائه دهند. همچنین باید اطمینان حاصل کنند که حساب سرمایه مبادلات ارزی مجازی و فروشندگان خارج از بورس را شناسایی کرده و به موقع پیوند پرداخت وجوه معاملاتی را قطع می‌کنند.»

بعد از این بیانیه، ارز‌های رمزنگاری شده سقوط کردند، بیت کوین در حدود ۳۲ هزار دلار معامله شد و اتر برای اولین بار از ۲۳ مه (۲ خرداد) زیر ۲۰۰۰ دلار افت کرد.

با توجه به اینکه چین ممنوعیت‌های خود در زمینه استخراج ارز رمزنگاری شده را افزایش داده، بیت کوین به پایین‌ترین سطح دو هفته سقوط کرد.

بیت کوین

بیت کوین با نماد اختصاری BTC یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۶۱۱.۲۳ میلیارد دلار، در رتبه ۱ بازار قرار داشته و سهم ۴۵.۰۸ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.

اتریوم

اتریوم با نماد اختصاری ETH یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۲۲۶.۱ میلیارد دلار، در رتبه ۲ بازار قرار داشته و سهم ۱۶.۶۷ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.

تتر

تتر با نماد اختصاری USDT یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۶۲.۵۲ میلیارد دلار، در رتبه ۳ بازار قرار داشته و سهم ۴.۶۱ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.

قیمت ارز‌های دیجیتالی

شما می‌توانید، قیمت انواع ارز‌های دیجیتالی از جمله بیت کوین، اتریوم در یکم تیر را در ادامه این خبر ببینید:

ارز دیجیتال قیمت(دلار) قیمت(تومان)
بیت کوین ۳۲,۶۱۶ ۷۹۳,۷۰۴,۶۸۷
اتریوم ۱,۹۴۳ ۴۷,۲۹۱,۲۹۰
تتر ۱ ۲۴,۳۴۶
بایننس کوین ۲۸۲ ۶,۸۷۸,۹۵۳
کاردانو ۱.۲۰ ۲۹,۲۶۸
ریپل ۰.۶۱ ۱۵,۰۴۳
دوج کوین ۰.۱۹ ۴,۸۰۹
 ای یو اس دی کوین ۱ ۲۴,۵۳۳

گفتنی است؛ نرخ ارز‌های دیجیتال لحظه‌ای در حال تغییر است و اعداد جدول در زمان تنظیم این خبر ثبت شد.


تحیل بیت کوین در ۲ تیر   در حال بروز رسانی

آیا از مطلب بالا راضی هستید؟

نظرات + سوالات خودتان را ارسال کنید

پشتیبانی سایت