تحول

یر آموزش و پرورش گفت: مبنای كار در آموزش وپرورش اجرای سندتحول بنیادین است.

 

علی اصغر فانی پیش از ظهر امروز در دیدار نوروزی با کارکنان حوزه ستادی كه در نمازخانه ساختمان شهید رجایی برگزار شد، اظهار کرد: سال ۹۴ به لحاظ مسائل مالی، سال سختی برای دولت و تامین اعتبارات برای نهادهای مختلف از جمله آموزش و پرورش بود اما با وجود این مشکلات، آموزش و پرورش توفیقات خوبی را در بخش هایی مانند کیفیت بخشی و زیرساخت ها بدست آورد.

 

وزیر آموزش و پرورش افزود: سال گذشته توانستیم زیرساخت های خوبی در توسعه فضاهای آموزشی و پرورشی فراهم کنیم لذا امیدواریم امسال با همدلی، همزبانی و همکاری با كاركنان وزارت آموزش و، فعالیت های سال ۹۴ به ثمر برسد.

 

وی در ادامه بیان کرد: سال ۹۴ زیرساخت های مناسبی برای آموزش و پرورش فراهم شد. امیدواریم در برنامه ششم توسعه که از سال ۹۵ تا ۹۹ است راهکارهای اجرایی سند تحول بنیادین را به خوبی عملیاتی کنیم که آغاز این موضوع از سال ۹۵ خواهد بود.

 

وزیر آموزش و پرورش با اشاره به این که سال ۹۵ سال برداشت در آموزش و پرورش است، افزود: اقدامات خوبی در آموزش و پرورش انجام شده است امیدواریم ثمره آن ها را در سال ۹۵ ببینیم.

 

وی تصریح کرد: مبنای کار ما در برنامه های سال ۹۵، سند تحول بنیادین است و باید با حرکت در طول برنامه ششم توسعه، برنامه های امسال را عملیاتی کرد.

 

0/5 (0 نظر)
آیا از مطلب بالا راضی هستید؟

نظرات + سوالات خودتان را ارسال کنید

پشتیبانی سایت