تخریب کامل برخی مدارس لرستان/وضعیت بازگشایی مدارس از روز شنبه- اخبار اجتماعی – اخبار تسنیم

[ad_1] رضا زینی‌وند در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم درباره وضعیت مدارس سیل‌زده استان لرستان اظهار کرد: ۳۰۰ مدرسه در استان لرستان بر اثر سیل آسیب دیده‌اند که برخی به طور کامل تخریب شده‌اند و به تعدادی دیگر از مدارس گل و لای وارد شده است. وی افزود: تمام تجهیزات و [...]

[ad_1]

رضا زینی‌وند در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم درباره وضعیت مدارس سیل‌زده استان لرستان اظهار کرد: ۳۰۰ مدرسه در استان لرستان بر اثر سیل آسیب دیده‌اند که برخی به طور کامل تخریب شده‌اند و به تعدادی دیگر از مدارس گل و لای وارد شده است.

وی افزود: تمام تجهیزات و امکانات مدارس را به طبقات بالاتر منتقل کرده‌ایم تا به تجهیزات الکترونیکی آسیبی وارد نشود اما در شهرهایی مانند پلدختر، معمولان، درود، بروجرد و نورآباد سیل بسیار شدید است و برخی مدارس کامل تخریب شده است.

مدارس شنبه باز می‌شوند؟

مدیرکل آموزش‌وپرورش استان لرستان گفت: پس از قطع بارندگی نسبت به به برآورد خسارات اولیه اقدام می‌شود تا روز پنجشنبه برآورد نهایی خسارت سیل به مدارس را اعلام می‌کنیم و مدارسی که نیازمند لایروبی گل‌ولای هستند را آماده خواهیم کرد، تلاش ما این است برای روز شنبه ۱۷ فروردین مدارس آماده باشند، برخی مدارس زیر آب رفته‌اند بنابراین باید به جای آنها کانکس جایگزین شود.

زینی‌وند بیان کرد: تلاش ما نجات جان مردم است و خانواده‌های سیل‌زده در مدارس اسکان یافته‌اند؛ همچنین برای بازگشایی مدارس در روز شنبه باید با ستاد مدیریت بحران استان هماهنگ کنیم تا پس از آن اعلام شود که وضعیت فعالیت مدارس چگونه خواهد بود و آیا تعطیلی ادامه خواهد داشت یا خیر.

[ad_2]

Source link

0/5 ( 0 نظر )
آیا از مطلب بالا راضی هستید؟
سوالات ازمون رتبه بندی2.3.4.5 از لینک پرداخت زیر کلیک کنید پرداخت آنلاین

نظرات + سوالات خودتان را ارسال کنید

پیشنهاد

پشتیبانی سایت