نایب رئیس کمیسوین آموزش و تحقیقات مجلس خبر داد:؛

تخصیص ۲۱۰۰ میلیارد تومان برای پرداخت مطالبات فرهنگیان

تخصیص ۲۱۰۰ میلیارد تومان برای پرداخت مطالبات فرهنگیان

تخصیص ۲۱۰۰ میلیارد تومان برای پرداخت مطالبات فرهنگیان نایب رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با یادآوری اختصاص رقم ۲ هزار و صد میلیارد تومان در بودجه سال ۹۸ برای اجرای نظام رتبه بندی، عنوان کرد: این رقم با ۱۰ درصد افزایش برای پرداخت مطالبات فرهنگیان در نظر گرفته شده ودستور تخصیص آن نیز اخیرا

تخصیص ۲۱۰۰ میلیارد تومان برای پرداخت مطالبات فرهنگیان

نایب رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با یادآوری اختصاص رقم ۲ هزار و صد میلیارد تومان در بودجه سال ۹۸ برای اجرای نظام رتبه بندی، عنوان کرد: این رقم با ۱۰ درصد افزایش برای پرداخت مطالبات فرهنگیان در نظر گرفته شده ودستور تخصیص آن نیز اخیرا از سوی رئیس سازمان برنامه و بودجه صادر شده است.

«محمود نگهبان سلامی» روز سه شنبه با اشاره به وعده وزیر آموزش و پرورش در خصوص پرداخت مطالبات فرهنگیان اعم از پرداخت پاداش پایان خدمت بازنشستگان و مطالبات حق التدریسان، به خانه ملت گفت: یکی از انتظارات نمایندگان پرداخت مطالبات فرهنگیان بود که قول‌های مساعد خوبی در این زمینه از وزیر آموزش و پرورش شنیده شد.

نماینده مردم خواف و رشتخوار در مجلس شورای اسلامی افزود: در زمان تصویب لایحه بودجه در کمیسیون تلفیق مجلس، نمایندگان مبلغ ۲ هزار میلیارد تومان را برای اجرای نظام رتبه بندی در بودجه سال ۹۸ در نظر گرفتند که با دستور رئیس سازمان برنامه و بودجه مقرر شده است این رقم با ۱۰ درصد افزایش به منظور پرداخت مطالبات فرهنگیان تخصیص یابد.

وی اضافه کرد: این خبر در آستانه مهرماه می‌تواند خبر خوشی برای فرهنگیان باشد و امیدواریم همه فرهنگیان بتوانند مطالبات خود را به تدریج دریافت کنند.

نگهبان سلامی اضافه کرد: هرچند این رقم را مجلس برای اجرای نظام رتبه بندی در نظر گرفته بود اما به هر شکل تصمیم بر این شده است که این رقم به مطالبات فرهنگیان اختصاص یابد و بخش مهمی از این مطالبات تا پیش از مهرماه پرداخت شود. شاید به این دلیل که این رقم برای اجرای نظام رتبه بندی کافی نیست.

نایب رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس یادآور شد: این تصمیمات با هماهنگی و دستور رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه اجرایی شده است.

4.7/5 ( 3 نظر )

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 7 در انتظار بررسی : 4 انتشار یافته : ۳
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

حسینی چهارشنبه , ۲۰ شهریور ۱۳۹۸ - ۲۰:۰۰

باسلام با تشکر از نمایندگان مجلس که در صورت امکان همکارانی که تا شهریور یا تیرماه بازنشسته شده اند پاداش پایان خدمت آنان نیز پرداخت شود تا ما نیز دعاگوی شما باشیم ممنونم

حسینی چهارشنبه , ۲۰ شهریور ۱۳۹۸ - ۲۰:۰۱

باسلام با تشکر از نمایندگان مجلس که در صورت امکان همکارانی که تا شهریور یا تیرماه بازنشسته شده اند پاداش پایان۹۸ خدمت آنان نیز پرداخت شود تا ما نیز دعاگوی شما باشیم ممنونم

حسینی چهارشنبه , ۲۰ شهریور ۱۳۹۸ - ۲۰:۰۲

باسلام با تشکر از نمایندگان مجلس که در صورت امکان همکارانی که تا شهریور یا تیرماه ۹۸بازنشسته شده اند پاداش پایان خدمت آنان نیز پرداخت شود تا ما نیز دعاگوی شما باشیم ممنونم

.