تداوم فعالیت آموزشی مدارس سراسر کشور تا ۲۸ اسفندماه

تداوم فعالیت آموزشی مدارس سراسر کشور تا ۲۸ اسفندماه وزارت آموزش و پرورش شایعه تعطیلی آموزش مجازی از ۲۳ اسفند را رد کرد. به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری تسنیم، وزارت آموزش و پرورش، با صدور اطلاعیه‌ای تداوم فعالیت مدارس کل کشور تا 28 اسفندماه را اعلام کرد. در این اطلاعیه آمده است: جریان آموزش در […]

تداوم فعالیت آموزشی مدارس سراسر کشور تا ۲۸ اسفندماه
وزارت آموزش و پرورش شایعه تعطیلی آموزش مجازی از ۲۳ اسفند را رد کرد.

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری تسنیم، وزارت آموزش و پرورش، با صدور اطلاعیه‌ای تداوم فعالیت مدارس کل کشور تا 28 اسفندماه را اعلام کرد.

در این اطلاعیه آمده است:

جریان آموزش در سال تحصیل جاری با سختکوشی معلمان، همراهی دانش آموزان و مشارکت خوب اولیای آنان در بسترهای آموزشی و پرورشی نظیر‌شبکه آموزش دانش آموزی”شاد” ، آموزش‌های تلویزیونی و ارائه بسته‌های آموزشی در حال اجرا و پیگیری است.

شایان ذکر است؛ این آموزش‌ها در ایام پایانی سال، کماکان به قوت خود ادامه خواهد یافت و تمامی مدارس کشور طبق برنامه زمان بندی و تقویم آموزشی و اجرایی وزارت آموزش و پرورش تا 28 اسفندماه فعالیت آموزشی و پرورشی خود را ارئه خواهند داد.

لذا از معلمان، دانش آموزان و اولیای آنان درخواست می‌شود تا اخبار و اطلاعیه های وزارت آموزش و پرورش را صرفا از پروتال اطلاع رسانی این وزارتخانه پیگیری کنند

0/5 (0 نظر)
آیا از مطلب بالا راضی هستید؟

نظرات + سوالات خودتان را ارسال کنید

تبلیغات متنی

پشتیبانی سایت