تذکر نماینده کرمان به حاجی میرزایی به خاطر عدم پرداخت حقوق معلمان حق‌التدریس

تذکر نماینده کرمان به حاجی میرزایی به خاطر عدم پرداخت حقوق معلمان حق‌التدریس نماینده مردم کرمان در تذکری به وزیر آموزش و پرورش عنوان کرد که با وجود آغاز سال تحصیلی جدید، حقوق معلمان حق‌التدریس پرداخت نشده است. تذکر نماینده کرمان به حاجی میرزایی به خاطر عدم پرداخت حقوق معلمان [...]

تذکر نماینده کرمان به حاجی میرزایی به خاطر عدم پرداخت حقوق معلمان حق‌التدریس

نماینده مردم کرمان در تذکری به وزیر آموزش و پرورش عنوان کرد که با وجود آغاز سال تحصیلی جدید، حقوق معلمان حق‌التدریس پرداخت نشده است.
تذکر نماینده کرمان به حاجی میرزایی به خاطر عدم پرداخت حقوق معلمان حق‌التدریس

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان کشور در نشست علنی امروز مجلس (یکشنبه ۱۴ مهر ۹۸) از سوی هیأت رئیسه قرائت شد که این تذکرات به شرح زیر است:

حسن نوروزی نماینده مردم رباط‌ کریم به وزرای کشاورزی، نیرو و نفت به خاطر عدم اجرای قانون نحوه برخورد با استفاده‌کنندگان غیرمجاز از آب، برق و گاز تذکر داد.

محمدرضا پورابراهیمی نماینده مردم کرمان در تذکری به وزیر آموزش و پرورش عنوان کرد که با وجود آغاز سال تحصیلی جدید، حقوق معلمان حق‌التدریس پرداخت نشده است.

فرهاد تجری نماینده مردم قصرشیرین در تذکری به وزیر آموزش و پرورش عنوان کرد که در جذب نیروهای نهضتی و حق‌التدریس و امریه و… عدالت رعایت نشده و حق آنان ضایع شده است.

علی‌اصغر یوسف‌نژاد نماینده مردم ساری به وزیر کشور به خاطر عدم پرداخت خسارات سیل‌زدگان ساری و میان‌درود تذکر داد.

سیدهادی بهادری نماینده مردم ارومیه به وزیر اقتصاد به خاطر علت بی‌توجهی سازمان بورس به وضعیت و شرایط ایجاد شده برای سهامداران جزء بورس بازار پایه تذکر داد.

داود محمدی نماینده مردم قزوین به وزیر کشور ضرورت تعیین‌تکلیف هر چه سریع‌تر وضعیت استخدامی دهیاران سراسر کشور و به رئیس‌جمهور ضرورت حل فوری مشکلات بیمه درمانی جانبازان و ایثارگران را متذکر شد.

 

5/5 ( 1 نظر )

نظرات + سوالات خودتان را ارسال کنید

تبلیغات متنی