ترکیب احتمالی تیم ملی فوتبال ایران مقابل انگلیس و چند نکته مهم

ترکیب احتمالی تیم ملی فوتبال ایران مقابل انگلیس و چند نکته مهم

ترکیب احتمالی تیم ملی فوتبال ایران مقابل انگلیس و چند نکته مهم
ترکیب احتمالی تیم ملی فوتبال ایران مقابل انگلیس و چند نکته مهم به نظر می‌رسد ترکیب اصلی تیم ملی مقابل انگلیس همان ترکیبی باشد که در نیمه نخست مقابل تونس به میدان رفت. تیم ملی درحالی دوشنبه هفته آینده در اولین دیدار خود در رقابت‌های جام جهانی به مصاف انگلیس خواهد رفت که شاگردان کارلوس […]

ترکیب احتمالی تیم ملی فوتبال ایران مقابل انگلیس و چند نکته مهم

ترکیب احتمالی تیم ملی فوتبال ایران مقابل انگلیس و چند نکته مهم

به نظر می‌رسد ترکیب اصلی تیم ملی مقابل انگلیس همان ترکیبی باشد که در نیمه نخست مقابل تونس به میدان رفت.
تیم ملی درحالی دوشنبه هفته آینده در اولین دیدار خود در رقابت‌های جام جهانی به مصاف انگلیس خواهد رفت که شاگردان کارلوس کی‌روش چهارشنبه در دیداری دوستانه به مصاف تونس رفت. هرچند تغییرات در ترکیب تیم ملی به خصوص در نیمه دوم زیاد بود، ولی دریافت دو گل از تیمی مثل تونس نشان می دهد تیم ملی ضعف‌هایی به خصوص در کارهای دفاعی دارد.

آنطور که شنیدیم کی‌روش در نیمه اول بازی به بازیکنان اصلی بازی داد و در نیمه دوم همه بازیکنانش را تغییر داد. علیرضا بیرانوند مطابق انتظار درون دروازه قرار گرفت. محمدحسین کنعانی زادگان و مرتضی پورعلی گنجی در قلب خط دفاع به میدان رفتند و احسان حاج صفی و صادق محرمی هم مدافعان کناری تیم بودند.

سعید عزت اللهی، احمد نوراللهی و سامان قدوس ۳ مرد خط میانی بودند و وحید امیری، علیرضا جهانبخش هم در دوسمت چپ و راست تک مهاجم تیم ملی یعنی مهدی طارمی به میدان رفتند. در ۴۵ دقیقه دوم ۱۰ تعویض در تیم ما انجام شد و فقط بیرانوند از تیم اصلی تا دقیقه ۶۰ در زمین باقی ماند. سردار آزمون هم که به تازگی از کمند مصدومیت رهایی یافته، در این دیدار به میدان نرفت و در واقع کی‌روش تصمیم گرفت روی سردار ریسک نکند و از ستاره تیمش در این بازی دوستانه استفاده نبرد. آنطور که مشخص است آزمون تکلیف نهایی ترکیب اصلی تیم ملی را مقابل انگلیس مشخص خواهد کرد.

درست مثل دوره قبلی جام جهانی کی‌روش تیمش را با روش ۳-۳-۴ به زمین خواهد فرستاد. در صورت رسیدن و فیکس شدن سردار در بازی مقابل انگلیس، احتمالا سامان قدوس از ترکیب اصلی خارج خواهد شد و امیری به جای وینگر چپ، یک خط عقب تر خواهد آمد و در کنار عزت اللهی و نوراللهی در میانه میدان ایفای نقش خواهد کرد. طارمی وینگر چپ و سردار هم در نوک خط حمله تیم ملی به میدان خواهند رفت. اما در صورتی که آزمون در دیدار مقابل انگلیس به هر دلیلی نیمکت نشین شود، قدوس در ترکیب اصلی قرار خواهد گرفت و طارمی به نوک خط حمله خواهد رفت.

دقیقا مشابه ترکیب تیم در نیمه نخست بازی دوستانه مقابل تونس. به واقع وضعیت نهایی سردار و اینکه کی‌روش بخواهد در دیدار نخست از او در ترکیب اصلی استفاده کند یا خیر، ترکیب نهایی تیم ملی را مقابل انگلیس مشخص خواهد کرد و همه چیز در واقع به این ستاره بستگی خواهد داشت.

چقدر این خبر مفید بود؟ راضی هستید

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز ۳ / ۵. تعداد امتیاز: ۲

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

آیا از مطلب بالا راضی هستید؟

نظرات + سوالات خودتان را ارسال کنید

پشتیبانی سایت