تسویه معوقات سال گذشته معلمان خرید خدمات

تسویه معوقات سال گذشته معلمان خرید خدمات

تسویه معوقات سال گذشته معلمان خرید خدمات
تسویه معوقات سال گذشته معلمان خرید خدمات سخنگوی وزارت آموزش و پرورش از تسویه معوقات سال گذشته معلمان خرید خدمات خبرداد. صادق ستاری‌فرد درباره روند واریز سرانه برای مدارس جهت تامین هزینه‌های جاری که در مدارس وجود دارد اظهار کرد: تا امروز پنج مرحله واریزیِ سرانه داشتیم. وی افزود: آخرین واریزی که انجام شد مربوط […]

تسویه معوقات سال گذشته معلمان خرید خدمات

سخنگوی وزارت آموزش و پرورش از تسویه معوقات سال گذشته معلمان خرید خدمات خبرداد.

صادق ستاری‌فرد درباره روند واریز سرانه برای مدارس جهت تامین هزینه‌های جاری که در مدارس وجود دارد اظهار کرد: تا امروز پنج مرحله واریزیِ سرانه داشتیم.

وی افزود: آخرین واریزی که انجام شد مربوط به ماه گذشته است که ۱۰۰ میلیارد تومان به منظور هزینه های جاری مدارس و ۱۰۰ میلیارد تومان برای تجهیز وسایل ورزشی مدارس بود.

سخنگوی وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه یکی از نگرانی‌های ما معوقات معلمان خرید خدمات بود گفت: خوشبختانه سازمان برنامه و بودجه همکاری خوبی با ما در این ماه داشت و تلاش می‌کنیم بتوانیم مطالبات سال تحصیلی گذشته همکاران خرید خدمات را تسویه کنیم.

ستاری‌فرد درباره میزان این معوقات گفت: ما حق‌الزحمه اردیبهشت و خرداد سال تحصیلی گذشته را بدهکاریم و با این تخصیصی که انجام می‌شود مطالبات باقی مانده از سال تحصیلی گذشته تسویه می‌شود.

وی همچنین اضافه کرد: پاداش پایان خدمت بازنشستگان نیز به طور کامل تسویه شده است و تنها مطالبات مربوط به مرخصی نیروهای اداری باقی مانده که آن هم انجام می‌شود.

 

چقدر این خبر مفید بود؟ راضی هستید

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد امتیاز: 0

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

آیا از مطلب بالا راضی هستید؟

نظرات + سوالات خودتان را ارسال کنید

پشتیبانی سایت