تشریح مطالبات معلمان در ارتباط با صندوق ذخیره فرهنگیان.

تشریح مطالبات معلمان در ارتباط با صندوق ذخیره فرهنگیان.

وصول تمامی مطالبات صندوق ذخیره فرهنگیان از دولت تا سال آینده
✅سازمان معلمان ایران با صدور بیانیه‌ای به تشریح مطالبات معلمان در ارتباط با صندوق ذخیره فرهنگیان پرداخت. ۱- همانگونه که در اساسنامه صندوق ذکر شده و در اداره ثبت شرکت‌ها نیز ثبت شده، صندوق خصوصی است. ما ضمن تاکید بر واقعیت انکارناپذیر خصوصی بودن صندوق ذخیره فرهنگیان، به شدت با شایعات بی‌اساس دولتی بودن یا […]

✅سازمان معلمان ایران با صدور بیانیه‌ای به تشریح مطالبات معلمان در ارتباط با صندوق ذخیره فرهنگیان پرداخت.

۱- همانگونه که در اساسنامه صندوق ذکر شده و در اداره ثبت شرکت‌ها نیز ثبت شده، صندوق خصوصی است. ما ضمن تاکید بر واقعیت انکارناپذیر خصوصی بودن صندوق ذخیره فرهنگیان، به شدت با شایعات بی‌اساس دولتی بودن یا اموال عمومی بودن صندوق مخالفیم.

۲-پرداخت به موقع سهم تعیین شده دولت (مانند سایر کارکنان دولت) بایستی به عنوان یک وظیفه دائمی و غیرقابل تغییر دولت تلقی و اعمال شود.

۳-درصورت تاخیر دولت در پرداخت سهم کمک تعیین شده، دیرکرد تاخیر در پرداخت چون دیگر سازمان‌ها محاسبه و دولت متعهد به پرداخت شود.

۴- دوسوم اعضاء هیئت امناء، توسط فرهنگیان عضو صندوق و با رای مستقیم آنان از بین افراد متخصص و حرفه‌ای مرتبط با موضوع فعالیت صندوق انتخاب شوند تا نظارت مستقیم از جانب معلمان بر اموالشان لحاظ شود (پیشنهاد ما، تدوین آئین‌نامه‌ای است تا این خلاء ۲۵ ساله را برطرف نماید)

۵- ترتیبی اتخاذ شود تا همه شرکت‌های تابعه واجد شرایط و سودده وارد بورس شوند و به نسبت سرمایه معلمان به آنان اوراق سهام داده شوند و سود حاصل از عملکرد شرکت‌ها به علاوه سود حاصل از تجدید ارزیابی دارایی‌ها به نسبت سهام معلمان، به حساب آنان واریز شود.

۶- معلمان بازنشسته و تسویه شده هم امکان بازگشت به عضویت در صندوق را در صورت تمایل خود داشته باشند.

۷- فرزندان فرهنگیان اولویت استخدام در شرکت‌های تابعه صندوق و پروژه‌های مرتبط را داشته باشد

چقدر این خبر مفید بود؟ راضی هستید

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد امتیاز: ۰

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

آیا از مطلب بالا راضی هستید؟

نظرات + سوالات خودتان را ارسال کنید

پشتیبانی سایت