تشریح نحوه اعتراض کارنامه‌ی نهایی آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش

🔴🔴 تشریح نحوه اعتراض کارنامه‌ی نهایی آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش (شغل آموزگار ابتدایی و آموزگار استثنایی)

🔹 داوطلبانی که در ردیف قبولین نهایی در این مرحله از آزمون قرار نگرفته‌اند و نسبت به عدم قبولی خود در آموزش و پرورش معترض هستند بعد از ۴۸ ساعت از اعلام نتایج از سوی سازمان سنجش آموزش کشور برای ثبت اعتراض از طریق سامانه اعتراض (آدرس سامانه اعتراض ارزیابی تکمیلی آموزگاران به نشانی https://jazb.sru.ac.ir/auth/login) به ارزیابی تکمیلی آموزگاران مراجعه نمایند. مدت‌زمان ثبت اعتراض در سامانه ۲۰ روز از زمان اعلام نتایج آزمون خواهد بود. بدیهی است بعد از اتمام مهلت تعیین شده اقدامی برای پذیرش درخواست صورت نخواهد گرفت.

🔹داوطلبان معترض از مراجعه و پیگیری حضوری به ادارات کل آموزش و پرورش استان، هسته‌های گزینش استان و یا ستاد وزارت آموزش و پرورش خودداری نمایند. رسیدگی به اعتراضات در آموزش و پرورش صرفاً از طریق درگاه اطلاع‌رسانی رسیدگی به اعتراضات صورت می‌پذیرد. پاسخگویی به نتیجه اعتراض داوطلبان نیز حداکثر تا ۴۵ روز پس اتمام مهلت ثبت اعتراض، از این همین درگاه خواهد بود.

🔹در خصوص داوطلبانی که صلاحیت‌های عمومی (گزینش) آنان مورد تأیید قرار نگرفته و در ستون وضعیت قبولی کارنامه اعلام نتایج نهایی با کد ۱۹ مشخص شده، ضروری است از تاریخ ۱۴۰۲/۷/۱۰ لغایت تاریخ ۱۴۰۲/۹/۱۰ ضمن مراجعه حضوری به هسته گزینش استان محل ارزیابی شده خود، نسبت به ارائه درخواست کتبی تجدیدنظر اقدام نموده و مراحل بررسی پرونده خود در فرایند تجدید نظر را از هسته مزبور پیگیری نمایند. بدیهی است عدم ارائه درخواست تجدیدنظر در مهلت زمانی مذکور به منزله انصراف تلقی شده و به مراجعات و درخواست‌های پس از تاریخ ۱۴۰۲/۹/۱۰ ترتیب اثر داده نخواهد شد. همچنین هسته‌های گزینش از پذیرش اعتراضات داوطلبان قبل از تاریخ ۱۴۰۲/۷/۱۰ به دلیل هم‌زمانی فرایندهای اجرایی آزمونه‌ای استخدام دبیری و دانشگاه فرهنگیان معذور هستند.

چقدر این خبر مفید بود؟ راضی هستید

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز ۵ / ۵. تعداد امتیاز: ۵

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

جزوه کتاب سوالات استخدام آموزش وپرورش
نمایش بیشتر

یک دیدگاه

 1. با سلام
  لطفا صدای ما قبولی های مرحله اول تبادکان خراسان رضوی رو به گوش مسئولین برسونید
  من در اولین مرحله کارنامه سبز شدم و نمره بومی بهمون داده بودن به مرحله بررسی مدارک معرفی شدیم اونجا بهمون گفتن نمره بومی کسر خواهد شد اما از ما مصاحبه گرفته میشه و نمرات زده میشه … اما در کارنامه نهایی هیچ نمره مصاحبه ای برای ما زده نشده که بدونیم چقدر نمره آوردیم با اینکه مصاحبه و گزینش من مطمئن بودم خیلی خوب دادم
  اگه قرار بود از همون اول ما رو به خاطر کسر نمره بومی رد کنن چرا این همه هزینه مصاحبه گرفتن و این همه استرس به ما وارد کردن تا اعلام نتایج و بعد کارنامه سفید باید ببینیم
  امثال من هستن که مثل من این شرایط رو دارن
  ما تقاضای بررسی مجدد داریم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید