تعطیلات شامل بخش خصوصی هم می‎شود

تعطیلات شامل بخش خصوصی هم می‎شود
تعطیلات شامل بخش خصوصی هم می‎شود ? فرهادی، معاون مرکز سلامت محیط و کار وزارت بهداشت: ? شهرداری‎ها نسبت به تعطیلی شهرهای بازی بخش‎های خصوصی اقدام کنند. ?تعطیلات مصوب علاوه بر بخش دولتی، بخش خصوصی را هم شامل می‎شود. محسن فرهادی معاون فنی مرکز سلامت محیط و کسب و کار وزارت بهداشت گفت: بازرسی‌ها شدت […]

تعطیلات شامل بخش خصوصی هم می‎شود

تعطیلات شامل بخش خصوصی هم می‎شود
? فرهادی، معاون مرکز سلامت محیط و کار وزارت بهداشت:
? شهرداری‎ها نسبت به تعطیلی شهرهای بازی بخش‎های خصوصی اقدام کنند.
?تعطیلات مصوب علاوه بر بخش دولتی، بخش خصوصی را هم شامل می‎شود.
محسن فرهادی معاون فنی مرکز سلامت محیط و کسب و کار وزارت بهداشت گفت: بازرسی‌ها شدت یافته است و تمام بازرسان سلامت محیط و کار شبانه‌روزی آماده‌باش بوده و بیش از ۸۰ هزار بازرسی در کل کشور در روز دوشنبه ۲۵ مرداد انجام شده است. البته، بخشی از این تعداد بازرسی مشترک با همکاران نیروی انتظامی و بازرسان سازمان تعزیرات حکومتی و اتاق اصناف بوده است‌.

وی با اشاره به این‌که شرایط در تهران عقب‌تر از سایر استان‌ها است، اظهار کرد: به طور میانگین ۷۰ درصد بر اساس گروه شغلی اعلام شده در این روزها پروتکل را رعایت کردند و پاساژهای بزرگ تعطیل بودند. در مجموع میانگین رعایت‌ها درکل کشور بهتر از تهران است. تهران به دلیل این‌که شاهراه فعالیت‌های استان‌های دیگر است اگر بتوانیم میزان تمرکز و تجمع را کاهش دهیم موفق هستیم در غیر این‌صورت تعطیلات هیچ کمکی به ما نمی‌کند.

فرهادی ادامه داد: شهربازی‌ها و پارک‌ها باید تعطیل باشند و ما خواهش می‌کنیم شهرداری‌ها نسبت به تعطیلی این مراکز اقدام کنند در غیر این‌صورت از دانشگاه‌های علوم پزشکی می‌خواهیم مداخله و از فعالیت این مراکز جلوگیری کنند.

وی تاکید کرد: در مصوبه اخیر صریحا ذکر شده است که تعطیلی مشاغل شامل بخش دولتی و بخش خصوصی است

چقدر این پست مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد امتیاز: 0

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

آیا از مطلب بالا راضی هستید؟

نظرات + سوالات خودتان را ارسال کنید

پشتیبانی سایت