تعیین تکلیف برگزاری آزمون‌های دانش آموزان، امتحانات نهایی پایه‌های نهم و دوازدهم حضوری است

تعیین تکلیف برگزاری آزمون‌های دانش آموزان، امتحانات نهایی پایه‌های نهم و دوازدهم حضوری است

تعیین تکلیف برگزاری آزمون‌های دانش آموزان/ امتحانات نهایی پایه‌های نهم و دوازدهم حضوری است رئیس مرکز سنجش و پایش کیفیت آموزش و پرورش درخصوص نحوه برگزاری امتحانات دانش آموزان توضیحاتی را ارائه کرد.   خسرو ساکی رئیس مرکز سنجش و پایش کیفیت آموزش و پرورش در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه آموزش و پرورش گروه علمی […]

تعیین تکلیف برگزاری آزمون‌های دانش آموزان/ امتحانات نهایی پایه‌های نهم و دوازدهم حضوری است
رئیس مرکز سنجش و پایش کیفیت آموزش و پرورش درخصوص نحوه برگزاری امتحانات دانش آموزان توضیحاتی را ارائه کرد.

 

تعیین تکلیف برگزاری آزمون‌های دانش آموزان/ امتحانات نهایی پایه‌های نهم و دوازدهم حضوری است

خسرو ساکی رئیس مرکز سنجش و پایش کیفیت آموزش و پرورش در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه آموزش و پرورش گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان، درباره برگزاری آزمون‌های دانش آموزان، اظهار کرد: در هر شرایطی برگزاری امتحانات داخلی دانش آموزان طبق مصوبه شورای عالی آموزش و پرورش بر عهده مدرسه است.

او ادامه داد: امسال با توجه به شرایط کرونایی برگزاری آزمون حضوری یا غیرحضوری برای امتحانات بستگی به شرایط منطقه‌ای که مدرسه در آن واقع شده است، دارد.

رئیس مرکز سنجش و پایش کیفیت آموزش و پرورش تصریح کرد: شورای مدرسه می‌تواند طبق شرایط امکان برگزاری آزمون حضوری یا غیرحضوری از طریق شبکه شاد یا سایر بستر‌های آموزش مجازی را داشته باشد.

ساکی بیان کرد: برای آزمون پایه نهم امتحانات نیمسال اول داخلی است و امتحانات پایان سال به طور حضوری و نهایی خواهد بود.

او اظهار کرد: برگزاری آزمون پایه‌های دوازدهم و نهم برای پایان سال در خرداد ماه خواهد بود که زمان دقیق آزمون بستگی به شرایط عمومی کشور از نظر شیوع ویروس کرونا دارد.

ساکی با اشاره به روند برگزاری آزمون بزرگسالان، گفت: حدود ٧۶ هزار و ٧٠٠ نفر در دی ماه آزمون حضوری خواهند داشت. تفاوت در آزمون دی با خرداد در این است که دانش آموزان در همه دروس شرکت نمی‌کنند.

رئیس مرکز سنجش و پایش کیفیت آموزش و پرورش تصریح کرد: زمان برگزاری آزمون‌های داخلی طبق آیین نامه از اول تا پایان دی ماه است و آزمون حضوری بزرگسالان هم از ١۵ دی ماه خواهد بود که اجرای برنامه آزمون حضوری منوط به صدور مجوز ستاد کروناست و هنوز تعیین تکلیف نشده است.

چقدر این خبر مفید بود؟ راضی هستید

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد امتیاز: ۰

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

آیا از مطلب بالا راضی هستید؟

نظرات + سوالات خودتان را ارسال کنید

پشتیبانی سایت