تغییر ثبت ساعت ضمن خدمت از سال ۱۳۹۹

تغییر ثبت ساعت ضمن خدمت از سال ۱۳۹۹

همکاران محترم  با سلام و احترام برابر نظام جدید آموزش کارکنان دولت (موضوع بخشنامه ۲۰۰/۹۰/۳۱۱۴۶ مورخ ۹۰/۱۲/۴ معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور) حداکثر ساعت آموزش کارمندان دولت در یک سال مالی (از فرودین تا پایان اسفند) حداکثر ۲۰۰ ساعت می باشد. لذا به کلیه همکاران محترم یادآوری می نماید: با توجه به […]

همکاران محترم 

با سلام و احترام

برابر نظام جدید آموزش کارکنان دولت (موضوع بخشنامه ۲۰۰/۹۰/۳۱۱۴۶ مورخ ۹۰/۱۲/۴ معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور) حداکثر ساعت آموزش کارمندان دولت در یک سال مالی (از فرودین تا پایان اسفند) حداکثر ۲۰۰ ساعت می باشد. لذا به کلیه همکاران محترم یادآوری می نماید:

با توجه به این که ثبت دوره ها در سامانه LTMS از طریق آیکن «تایید دوره ها و فعالیت های معادل» امکان پذیر می باشد، لذا همکاران محترم قبل از شرکت در دوره های آموزشی از طیق آیکن «کنترل شرایط فراگیر» اقدام نمایند. تا در ثبت اطلاعات مربوط به دوره های گذرانده شده دچار مشکل نشوند. بدیهی است ثبت ساعات دوره های آموزشی (اعم از دون سازمانی یا برون سازمانی توسط موسسات مصوب) مازاد بر ۲۰۰ ساعت و دوره های آموزشی غیر مرتبط با شرح وظایف شغلی مصوب (نیاز آموزشی مشاغل) در سامانه LTMS  مقدور نمی باشد.

شایان ذکر است که اجرای مراتب فوق  از سال ۱۳۹۹ عملیاتی خواهد شد

 

                                                                                               معاونت برنامه ریزی آموزش منابع انسانی 

 

چقدر این خبر مفید بود؟ راضی هستید

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز ۵ / ۵. تعداد امتیاز: ۱

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

آیا از مطلب بالا راضی هستید؟

نظرات + سوالات خودتان را ارسال کنید

پشتیبانی سایت