تلاش موثر وزیر آموزش و پرورش برای افزایش حقوق فرهنگیان سراسر کشور

تلاش موثر وزیر آموزش و پرورش برای افزایش حقوق فرهنگیان سراسر کشور رئیس دانشگاه فرهنگیان، با تاکید بر تحقق توسعه و سازندگی کشور با سرمایه گذاری در نظام تعلیم و تربیت بیان کرد توسعه و سازندگی کشور مرهون نظام تعلیم و تربیت است. به گزارش روابط عمومی دانشگاه فرهنگیان، حسین خنیفر، با حضور در برنامه […]

تلاش موثر وزیر آموزش و پرورش برای افزایش حقوق فرهنگیان سراسر کشور

رئیس دانشگاه فرهنگیان، با تاکید بر تحقق توسعه و سازندگی کشور با سرمایه گذاری در نظام تعلیم و تربیت بیان کرد توسعه و سازندگی کشور مرهون نظام تعلیم و تربیت است.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه فرهنگیان، حسین خنیفر، با حضور در برنامه هزار در چهار صدای ایران، با اشاره به جمعیت ۹۳۰ هزار نفری معلمان نجیب کشور، از میزان حقوق دریافتی این قشر فرهنگی سخن گفت و افزود: انصافا نجابت معلم درسی بزرگ برای جامعه است. چرا که با حقوق متعارف دریافتی در صدد اداره خانواده و توجه و تمرکز بیش از پیش بر تحقق اهداف آموزشی و پرورشی کشور است.

وی، تلاش و اقدام موثر وزیر آموزش و پرورش، برای افزایش حقوق فرهنگیان سراسر کشور با اجرای طرح رتبه بندی را حرکتی ستودنی اعلام کرد و گفت: با پایه گذاری اقدامات اولیه این طرح طی سنوات گذشته و پیگیری و اقدامات موثر حاجی میرزایی، شاهد افزایش حقوق فرهنگیان و معلمان عزیز بودیم.

خنیفر حرکت و اقدامات صورت گرفته در راستای ترمیم حقوق معلمان را مهم خواند و افزود: اقدامات اخیر به ترمیم حقوق معلمی کمک شایان توجهی کرد.

وی، تصریح کرد: با توجه به شرایط کرونا، تحریم ها و محدودیت های اعمال شده نمی توان از میزان تورم و مشکلات حاکم بر کشور غافل بود.

دبیر هیات امنای دانشگاه فرهنگیان، با اشاره به نفت خیز بودن کشور و اثرگذار بودن این منبع درآمدی در ترمیم معیشت عموم، خصوصا فرهنگیان خاطر نشان کرد: ایران کشوری نفت پایه است و بسیاری از مخارج کارمندی و اداری از معبر نفت گذر می کند. بنابراین آموزش و پرورش هم از این امر مستثنی نیست.

رئیس دانشگاه فرهنگیان، با تاکید بر نقش موثر معلم در خصوص تضمین کیفیت نظام آموزشی کشور اظهار کرد: با توجه به این نکته مهم و کلیدی، معلم نمی تواند نسبت به انجام خیلی کارها اقدام نماید. چرا که بسیاری از معلمان ما به سختی کار دوم و یا سوم انجام می دهند.

خنیفر، در پایان توسعه و سازندگی کشور را مرهون نظام تعلیم و تربیت دانست و تصریح کرد: هرچه قدر برای نظام تعلیم و تربیت هزینه شود، جای دوری نمی‌رود و صد درصد سرمایه ‌گذاری است. آن هم سرمایه ‌گذاری برای سال‌های آتی است.

4/5 ( 23 نظر )
آیا از مطلب بالا راضی هستید؟

نظرات + سوالات خودتان را ارسال کنید

تبلیغات متنی

 1. حقوق معلمان برابر با بقیه کارمندان است مدام هم بیکار هستند باز هم میخواند افزایش بدهند این اوج بی عدالتیه

  به این نظر امتیاز بده
 2. لطفا اینقدر با آبروی فرهنگیان بازی نکنید همچین می گید افرایش حقوق انگار که حقوق نجومی می گیریم. هر جایی که می ریم از بقالی گرفته تا احوال پرسی های تلفنی با اقوام همه مگن حقوق شما فر هنگیان خیلی بالاست!!!!
  در ضمن از ارگان های دیگه یاد بگیرید حقوق و مزایا شون از همه بالاتره ولی هیچ وقت در رسانه ها خبر افزایش حقوقش رو به این شدت اعلام نمی کنند.

  به این نظر امتیاز بده
 3. سلام.جناب خنیفر با اینکه آموزش و پرورشی هستند اما حقوق دانشگاه فرهنگیان بسیار بیشتر از معلمان است حتی با مدرک تحصیلی وسابقه کار یکسان.

  به این نظر امتیاز بده
 4. اون موقع هم که نفت رو ۱۲۰ دلار میفروختین به معلما ظلم میکردین الانم بردتر شده . هی شعار بده و از وزیرت تعریف کن تا پستتو ازت نگیره

  به این نظر امتیاز بده
 5. اول اسفند ۹۹ به حقوق همه کارمندان ۱۰۰ درصد اضافه شد، برای فرهنگیان ۱۵ تا ۲۵ درصد، اینکه دیگه منت گذاشتن نداره،، ۲۹ سال سابقه خدمت در آموزش و پرورش دارم، هنوز مواد غذایی را هم قسطی میخرم. شماهم فقط با اعداد بازی کنید.

  به این نظر امتیاز بده
 6. کمترین کار و بیشترین تعطیلات و خوب خوب .
  اصلا میخواین همه درامد کشور رو بدین به قشر غالبا تعطیل و تموم.
  الان تو این شرایط کرونایی بیشتر بار تحصیلی با خانواده ها هست نه معلما.

  به این نظر امتیاز بده
 7. وزیر این آقا وزیر آموزش و پرورش نیست وزیر بوق و کرنا تشریف دارن خودشم داره پاچه خواری میکنه خجالت آوره هیچ کجا از افزایش ناچیز و نامتعارف حقوق وزارت خونه خودشون نمیگن الا فرهنگیان بیچاره و این روسای مزور و چاپلوس…

  به این نظر امتیاز بده
 8. با سلام . صبح بخیر.بنده از نیروهای خدماتی آموزش و پرورش هستم و با ۹ سال سابقه کار و دریافتی اینجانب ۲۸۰۰۰۰۰هزار تومان در ماه می باشد من با داشتن زن و دو فرزند و هزینه های خانواده که کمر شکن هستند نمی توانم پاسخگو باشم خواهش می کنم حقوق ما نیروهای خدماتی را هم افزایش دهید.واقعا خود را جای ما بگذارید با این حقوق چگونه زندگی کنیم .حقوق معلمان به صورت چشمگیر افزایش می یابد ولی دریغ از حقوق ما.شما رو به خدا به ما هم رحم کنید.

  به این نظر امتیاز بده
 9. حالا نه که خیلی کادر اموزشی خوبی داریم بااین کروناهم که نشستن خونه دارن درس میدن

  به این نظر امتیاز بده
 10. تنها اورگانی که بیشتر از حقش حقوق میگیره….سه ماه تابستون حد اقلشه که کلا مرخص…دو ماه بهار…حالا که هم کلا تعطیل…اونوقت ما برا یک روز مرخصی باید کلی التماس کنیم…

  به این نظر امتیاز بده
پشتیبانی سایت