تلفیق آموزش حضوری و مجازی

تلفیق آموزش حضوری و مجازی

آموزش مجازی
وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در اختتامیه جشنواره “الف تا” یا حضور معلمان و دانش آموزان گفت: با نسلی روبرو هستیم که دوران شیوع کرونا و آموزش مجازی را تجربه کرده است. با نسلی روبرو هستیم که دائما نوآوری و خلاقیت جدید در عرصه‌های مختلف را می‌بیند و تجربه می‌کند. لاجرم چاره‌ای نداریم جز اینکه […]

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در اختتامیه جشنواره “الف تا” یا حضور معلمان و دانش آموزان گفت:

با نسلی روبرو هستیم که دوران شیوع کرونا و آموزش مجازی را تجربه کرده است. با نسلی روبرو هستیم که دائما نوآوری و خلاقیت جدید در عرصه‌های مختلف را می‌بیند و تجربه می‌کند. لاجرم چاره‌ای نداریم جز اینکه به عنوان مدیر، معلم، دبیر و آموزگار خود را با این تغییرات بزرگ تطبیق دهیم و منعطف باشیم.

آموزش و پرورش و آموزش عالی راهی جز این ندارد که این تغییر اقلیم را بپذیرد. اقلیم آموزشی، فرهنگی، نوآوری خلاقیت و اجتماعی تغییر کرده است و ما راهی جز این نداریم که شیوه‌های آموزش و پرورش خود را با این تغییر اقلیم ها تطبیق دهیم چراکه با نسلی سر و کار داریم که با دنیای جدید هوش مصنوعی و علوم شناختی آشنایی داشته و ضریب هوشی خیلی بالایی دارد.

میزان مطالعه نسل جدید به دلیل وجود فضای مجازی خیلی ارتقاء یافته است. چاره‌ای جز این نداریم که آموزش حضوری را با مجازی تلفیق کنیم و از ظرفیت آموزش مجازی بهره ببریم.
باید باور کنیم شغل های آینده و آینده شغل ها تغییر کرده است و آموزش و پرورش ما و آموزش عالی ما باید خود را با شغل های آینده و آینده شغل‌ها تطبیق دهند.

۰/۵ (۰ نظر)
آیا از مطلب بالا راضی هستید؟

نظرات + سوالات خودتان را ارسال کنید

پشتیبانی سایت