خبرهای فوری

» اخبارفرهنگیان » تمدید ثبت نام در اعزام به خارج کشور

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۲/۰۶ - ۷:۴۷

 61800 بازدید
 دیدگاه‌ها برای تمدید ثبت نام در اعزام به خارج کشور بسته هستند

تمدید ثبت نام در اعزام به خارج کشور

تمدید زمان ثبت در آزمون اعزام نیروی انسانی به مدارس ایران در خارج از کشور معاون مدارس خارج از کشور مرکز امور بین الملل: مهلت ثبت‌نام متقاضیان شرکت در آزمون اعزام نیروی انسانی به مدارس جمهوری اسلامی ایران در خارج از کشور تا ساعت ۲۴ روز شنبه ۸ اردیبهشت ماه تمدید شد. حاجی بابایی اظهار […]

تمدید ثبت نام در اعزام به خارج کشور

تمدید زمان ثبت در آزمون اعزام نیروی انسانی به مدارس ایران در خارج از کشور

معاون مدارس خارج از کشور مرکز امور بین الملل: مهلت ثبت‌نام متقاضیان شرکت در آزمون اعزام نیروی انسانی به مدارس جمهوری اسلامی ایران در خارج از کشور تا ساعت ۲۴ روز شنبه ۸ اردیبهشت ماه تمدید شد.

حاجی بابایی اظهار کرد: ثبت نام برای شرکت در آزمون اعزام نیروی انسانی به مدارس ایران در خارج از کشور که از روز شنبه مورخ ۱ اردیبهشت ماه آغاز شده بود بنا به درخواست داوطلبان و با توجه به استقبال زیاد آن‌ها تا روز شنبه ۸ اردیبهشت ماه تمدید شد.

ایشان فرمودند تمدید ثبت نام این فرصت را فراهم می کند تا متقاضیانی که به هر دلیل موفق به ثبت نام در موعد مقرر نشده اند بتوانند در زمان تمدید مهلت مقرر اقدام به ثبت نام نمایند. لازم بذکر است مهلت زمانی تعیین شده به هیچ عنوان قابل تمدید نخواهد بود لذا به کلیه داوطلبان عزیز توصیه می‌گردد در مهلت زمانی تعیین شده نسبت به ثبت‌نام خود اقدام نمایند.

دانلود اپلیکیشن سوالات  اعزام به خارج کشور  در اندروید  موبایل نصب می شود

 

دانلود سوالات پی دی اف آزمون اعرام به حارج کشور


برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.


دسته بندی : اخبارفرهنگیان , فوری

دیدگاه بسته شده است.