تمدید مهلت ثبت نام وام دانشجویی

تمدید مهلت ثبت نام وام دانشجویی

وام شهریه صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم
تمدید مهلت ثبت نام وام دانشجویی صندوق رفاه دانشجویان جهت رسیدگی به درخواست های دانشجویان متقاضی دریافت انواع وام های دانشجویی ، معمولا در بازه زمانی مختلف ، مهلت ثبت نام وام دانشجویی و ثبت درخواست داوطلبان را بین چند روز تا یک ماه تمدید می کند .   در سال تحصیلی ۹۹ – ۱۴۰۰ دانشجویان […]

تمدید مهلت ثبت نام وام دانشجویی

صندوق رفاه دانشجویان جهت رسیدگی به درخواست های دانشجویان متقاضی دریافت انواع وام های دانشجویی ، معمولا در بازه زمانی مختلف ، مهلت ثبت نام وام دانشجویی و ثبت درخواست داوطلبان را بین چند روز تا یک ماه تمدید می کند .

 

تمدید مهلت ثبت نام وام دانشجویی
تمدید مهلت ثبت نام وام دانشجویی

در سال تحصیلی ۹۹ – ۱۴۰۰ دانشجویان می توانند در ۵ نوع وام تحصیلی ، شهریه ، ضروری ، مسکن و ویژه دکتری ثبت نام کنند . در نیمسال های اول و دوم تحصیلی صندوق رفاه دانشجویان جدول انواع وام های دانشجویی را به همراه مهلت در نظر گرفته شده برای ثبت نام از طریق سایت خود به نشانی swf.ir به دانشجویان اطلاع رسانی می کند .

متقاضیان دریافت این وام ها و تسهیلات می توانند در زمان مقرر شده در سال تحصیلی ۹۹ – ۱۴۰۰​ نسبت به ثبت نام در سامانه فوق و ارسال درخواست برای اخذ وام مورد نظر خود اقدام نمایند . پس از اتمام مهلت ثبت نام وام دانشجویی ، معمولا صندوق رفاه آخرین فرصت ثبت نام را تمدید کرده تا جاماندگان از ثبت نام این تسهیلات بتوانند درخواست خود را ثبت کنند که در ادامه زمان تمدید مهلت ثبت نام وام دانشجویی را اطلاع رسانی کرده ایم .

تمدید مهلت ثبت نام وام دانشجویی ۹۹ – ۱۴۰۰

طبق اطلاعیه های سایت صندوق رفاه دانشجویی ثبت نام وام های این صندوق از آبان ماه شروع شده و تا اواسط آذر ماه ادامه دارد . تمدید مهلت ثبت نام وام دانشجویی نیز به صورت اطلاعیه اعلام می شود و برای اطلاع از مهلت ثبت نام وام های دانشجویی ۹۹ – ۱۴۰۰​ می توانید عضو کانال تلگرام سامانه مشاوره هیوا شوید .

مهلت ثبت نام وام دانشجویی ۹۹ – ۱۴۰۰ تا اول بهمن ماه تمدید شد

 

دانشجویان مقاطع تحصیلی کاردانی پیوسته و ناپیوسته ، کارشناسی پیوسته و ناپیوسته ، کارشناسی ارشد و دکتری تخصصی ، می توانند ثبت نام وام دانشجویی که صندوق رفاه دانشجویان در نظر گرفته را انجام دهند . برای ثبت نام وام دانشجویی ، متقاضی باید بسته به نوع وام مورد نظر خود مدارک لازم را برای ثبت نام آماده نماید .

 

 

۱٫ مراجعه به سایت صندوق رفـاه دانشـجویان به آدرس اینترنتی WWW.SWF.IR و ورود به پرتال دانشجویی

 

چقدر این خبر مفید بود؟ راضی هستید

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد امتیاز: ۰

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

آیا از مطلب بالا راضی هستید؟

نظرات + سوالات خودتان را ارسال کنید

پشتیبانی سایت