تمدید مهلت ثبت نام و ویرایش اطلاعات مسکن فرهنگیان تا ۲۰ خرداد۱۳۹۹

تمدید مهلت ثبت نام و ویرایش اطلاعات مسکن فرهنگیان تا ۲۰ خرداد در پی شیوع ویروس کرونا و تعطیلی مدارس از اسفند ۹۸، برخی همکاران شاغل و بازنشسته از فعال بودن سامانه ثبت نام مسکن فرهنگیان تا ۲۰ فروردین ماه ۹۹ بی اطلاع بوده و متقاضی تمدید سامانه مورد اشاره شدند. از این رو تمهیدات [...]

تمدید مهلت ثبت نام و ویرایش اطلاعات مسکن فرهنگیان تا ۲۰ خرداد

در پی شیوع ویروس کرونا و تعطیلی مدارس از اسفند ۹۸، برخی همکاران شاغل و بازنشسته از فعال بودن سامانه ثبت نام مسکن فرهنگیان تا ۲۰ فروردین ماه ۹۹ بی اطلاع بوده و متقاضی تمدید سامانه مورد اشاره شدند.
از این رو تمهیدات لازم جهت ثبت نام افراد دارای نقص اطلاعات و معترض به نتایج پالایش اعلام شده از سوی وزارت راه و شهرسازی اتخاذ شد.
طی هماهنگی‌های انجام شده با مبادی ذیربط، سامانه 👇
profile.medu.ir و maskan.medu.ir

مهلت تعیین شده قابل تمدید نیست و پس از انقضا مهلت اعلام شده، سایت بسته خواهد شد و افرادی که به دلایل مختلف نتوانند در زمان تعیین شده اقدام به ثبت نام کنند، فرصت خانه دار شدن در این مرحله از آن‌ها سلب خواهد شد.
افرادی که شرایط و مشخصات آنان قبلاً از سوی وزارت راه و شهرسازی تأیید شده است و فرم امتیاز بندی را تکمیل کرده‌اند از ورود به سامانه خوداری کنند.

3.9/5 ( 14 نظر )
آیا از مطلب بالا راضی هستید؟

نظرات + سوالات خودتان را ارسال کنید

تبلیغات متنی

 1. سلام شماروخدالاقل تکلیف مارو.مشخص کنین حدودیکساله مافقط درگیرثبت نامیم

  به این نظر امتیاز بده
 2. سلام عزیزم خواستار ثبتنام بنیاد مسکن سکونی هستم من ساکن شهرستان چابهار هستم باید به نوبتم اسمم بنویس ممنونم

  به این نظر امتیاز بده
 3. با سلام
  معلمی هستم با ۲۹ سال سابقه و تاکنون من و اعضا خانوادم هیچ زمین،خانه وام مسکن و……دولتی دریافت نکرده ایم.ضمنا منزل و حتی زمین شخصی هم‌ندارم و در حال حاضر مستاجرم . متاسفانه پس از ثبت نام برای مسکن بدون هیچ دلیل و‌توضیحی “فرم ج” من قرمز اعلام شده، در مراجعه به تعاون اداره هم اعلام کردن که ما امکان‌تغییر اطلاعات نداریم.خواستم بدونم راهکار رفع این مشکل چیه؟ چون ظاهرا برا بسیاری افراد اشتباها فرم ج قرمز اعلام شده و حتی سازمان راه و شهرسازی هم در پاسخ به اعتراض من گفت آموزش و.پرورس راسا نرم افزاری به کار می گیره که به ما مربوط نمی شه !!!! راهکار چیه؟؟؟

  به این نظر امتیاز بده
 4. سلام، من هر چه منتظر ماندم و تحقیق کردم با وجود اینکه مسکن ندارم، اطلاعی از اسامی اعلام شده ندارم، چه کار باید بکنم، گفتین وارد سایت نشوید میترسم وارد شوم اطلاعات ناقص شوند، لطفا راهنمایی کنید.

  به این نظر امتیاز بده
 5. با سلام اینجانب یک خانم فرهنگی هستم که شوهرم چند سال است که بیکار است ما هیچ خانه یا زمینی از خودمان نداریم و حدود ۱۳سال است که مستاجر هستیم حال با وجود این مسکن فرهنگیان به من تعلق نمی‌گیرد گفتند باید سرپرست خانواده باشی والا به کی قسم بخورم من همین حالا هم سرپرست خانواده هستم همه ی مخارج خانواده به عهده من هست من باید چه چکار کنم خدا رو خوش نمی آید که نتونم مسکن ثبت نام کنم لطفا مرا راهنمایی کنید

  به این نظر امتیاز بده
 6. سلام چرا دراستان مرکزی شهر ساوه با این همه زمین بیابانی چسبیده به شهر تکلیف فرهنگیان را روشن نمی کنند.با این حرکت لاک پشتی مال ومنالی که نداریم بفروشیم یک مقدار حقوق بازنشستگی راهم باید به کرایه خود وفرزندانمان بدهیم.
  شما را بخدا ما بیچارگان را دریابید

  به این نظر امتیاز بده
پشتیبانی سایت