توئیت حاج میرزایی وربیعی سخنگو دولت: رتبه بندی معلمان تصویب شد. صدور احکام بزودی

توئیت حاج میرزایی وربیعی سخنگو دولت: رتبه بندی معلمان تصویب شد. صدور احکام بزودی توضیحات وزیر آموزش و پرورش و سخنگوی دولت درباره ترمیم رتبه‌بندی معلمان وزیر آموزش و پرورش و سخنگوی دولت از تصویب ترمیم رتبه‌بندی معلمان در هیئت دولت خبر می‌دهند؛ ربیعی در این باره نوشت: [...]

توئیت حاج میرزایی وربیعی سخنگو دولت: رتبه بندی معلمان تصویب شد. صدور احکام بزودی

توضیحات وزیر آموزش و پرورش و سخنگوی دولت درباره ترمیم رتبه‌بندی معلمان
وزیر آموزش و پرورش و سخنگوی دولت از تصویب ترمیم رتبه‌بندی معلمان در هیئت دولت خبر می‌دهند؛ ربیعی در این باره نوشت: آیین‌‌نامه رتبه‌بندی به شکل مناسبی اصلاح و ترمیم شد.

 

پس از توئیت اخیر محمدباقر نوبخت، رئیس سازمان برنامه و بودجه و اعلام این موضوع که “برای ترمیم رتبه‌بندی معلمان آنچه را که در محدوده اختیارات هم بود و قولی که برای پیگیری و اجرای آن داده بودم انجام دادند اما مسئولان مستقیم اجرای آن نظر دیگری دارند؛ به هر صورت از این پس موضوع رتبه‌بندی از اختیار و توان من خارج است”.

امروز وزیر آموزش و پرورش از تصویب ترمیم رتبه بندی معلمان در هیئت دولت خبر داد و در این رابطه نوشت: با تصویب هیئت وزیران رتبه‌بندی معلمان ترمیم شد و زمان اجرا از اول فروردین ۹۹ خواهد بود؛ احکام تمام مشمولان طرح طبقه‌بندی معلمان به سرعت صادر و معوقات پرداخت می‌شود.

همچنین علی ربیعی؛ سخنگوی دولت در این رابطه نوشت: امروز با پیگیری و کوشش وزیر آموزش و پرورش، آیین‌نامه نظام رتبه‌بندی معلمان به شکل مناسبی اصلاح، ترمیم و به تصویب شده دولت رسید؛ احکام اصلاح شده از ابتدای فروردین صادر می شود و دریافت حقوق معلمان بر اساس احکام جدید خواهد بود.

 

4/5 ( 9 نظر )
آیا از مطلب بالا راضی هستید؟

نظرات + سوالات خودتان را ارسال کنید

تبلیغات متنی

  1. واقعا زحمت کشیدید اونم چه اصلاحی کلی از سر وتهش زدید ۳۳ درصد رسید به ۲۱ درصد دست مریزاد

    به این نظر امتیاز بده
  2. اگه طبق رتبه بندی سال۹۴و۹۸که حذف شده بین ۳۵۰تا ۱۷۰۰باید اضافه بشه و

    به این نظر امتیاز بده
پشتیبانی سایت