توافق عادل فردوسی پور با شبکه سه ! / فوتبال ۳۶۰

توافق عادل فردوسی پور با شبکه سه ! / فوتبال 360
توافق عادل فردوسی پور با شبکه سه ! / فوتبال ۳۶۰ عادل فردوسی پور در آستانه بازگشت به تلوزیون قرار گرفت . عادل فردوسی‌ پور متولد مهر ۱۳۵۳ در تهران است عادل فردوسی پور مجری ورزشی است عادل فردوسی پور فارغ التحصیل مهندسی صنایع از دانشگاه صنعتی شریف است عادل فردوسی پور اصالتا اهل رفسنجان […]

توافق عادل فردوسی پور با شبکه سه ! / فوتبال ۳۶۰
عادل فردوسی پور در آستانه بازگشت به تلوزیون قرار گرفت . عادل فردوسی‌ پور متولد مهر ۱۳۵۳ در تهران است عادل فردوسی پور مجری ورزشی است عادل فردوسی پور فارغ التحصیل مهندسی صنایع از دانشگاه صنعتی شریف است عادل فردوسی پور اصالتا اهل رفسنجان است عادل فردوسی پور کار رسانه‌ای خود را با روزنامه‌ نگاری در روزنامه ابرار ورزشی آغاز کردخبرنگار صداوسیما در یک توئیت اعلام کرده است که احتمالا عادل فردوسی پور با یک برنامه جدید به شبکه سه برخواهد گشت .
عادل فردوسی پور حدود ۲۰ سال در تلوزیون پرمخاطب ترین برنامه ورزشی را روی آنتن می برد که طرفداران زیادی داشت و در نهایت سال گذشته برنامه نود با اجرای او متوقف شد . او در این مدت پیشنهاد هایی از خارج از کشور داشت اما در ایران ماند . در ادامه عکس توئیت خبرنگار صداوسیما را مشاهده می کنید .

چقدر این پست مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 1.5 / 5. تعداد امتیاز: 2

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

آیا از مطلب بالا راضی هستید؟

نظرات + سوالات خودتان را ارسال کنید

پشتیبانی سایت