توصیه معاون وزیر آموزش و پرورش به فرهنگیان درمورد بازنشستگی

توصیه معاون وزیر آموزش و پرورش به فرهنگیان درمورد بازنشستگی
توصیه معاون وزیر آموزش و پرورش به فرهنگیان درمورد بازنشستگی معلمان منتظر تصویب و اجرای رتبه‌بندی هستند و معاون وزیر پیشنهاد می‌دهد فعلا بازنشست نشوید. تصویب و اجرای لایحه‌ی رتبه‌بندی معلمان بیش از اندازه به درازا کشیده است؛ معلمان شاغل در انتظار تصویب این طرح و افزایش حقوق خود هستند؛ انتظاری که معلمان دارند، رسیدن […]

توصیه معاون وزیر آموزش و پرورش به فرهنگیان درمورد بازنشستگی
معلمان منتظر تصویب و اجرای رتبه‌بندی هستند و معاون وزیر پیشنهاد می‌دهد فعلا بازنشست نشوید.

تصویب و اجرای لایحه‌ی رتبه‌بندی معلمان بیش از اندازه به درازا کشیده است؛ معلمان شاغل در انتظار تصویب این طرح و افزایش حقوق خود هستند؛ انتظاری که معلمان دارند، رسیدن حقوق به نود درصد دریافتی هیات علمی‌هاست که مسلماً این خواسته محقق نخواهد شد اما معاون وزیر آموزش و پرورش توصیه‌هایی برای معلمان دارد.

معاون برنامه‌ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش درباره میزان خروجی نیروها و تعداد بازنشستگان امسال اظهار کرد: شمار آنها که تا اسفند ماه به بازنشستگی می‌رسند بالاست، اما با استفاده از ظرفیت‌های ماده ۱۰۳ قانون خدمات کشوری می‌توانند خدمتشان را استمرار دهند. با توجه به اجرای رتبه‌بندی، خیلی‌ها خودشان درخواست بازنشستگی نداده‌اند و توصیه ما این است که امسال و سال بعد اگر همکاری شرایط ادامه خدمت دارد، درخواست بازنشستگی ندهد زیرا رتبه‌بندی به هرشکلی، تصویب و اجرا می‌شود و اثرات خوبی دارد.

الهیار ترکمن اضافه کرد: اما شمار آن دسته که بازنشستگی‌شان قطعی شده و حکم بازنشستگی‌شان اول مهر صادر می‌شود، حدود ۲۲ هزار نفر هستند.

معلمان از سرگردانی ماه‌ها انتقاد دارند و می‌گویند: انتظار داشتیم قبل از پایان کار این دولت، رتبه‌بندی به سرانجام برسد و عاقبت کار معلوم شود.

چقدر این پست مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد امتیاز: 0

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

آیا از مطلب بالا راضی هستید؟

نظرات + سوالات خودتان را ارسال کنید

پشتیبانی سایت