توضیحات وزیر آموزش و پرورش درباره علت حضورش در کمیسیون آموزش

وزیر آموزش و پرورش با اشاره به نخستین حضورش در کمیسیون آموزش و تحقیقات پس از کسب رأی اعتماد به مجلس، علت حضورش در کمیسیون را تشریح کرد. به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت ، محسن حاجی میرزایی پس از نشست امروز کمیسیون آموزش و تحقیقات در جمع خبرنگاران، عنوان کرد: پس از کسب رأی [...]
وزیر آموزش و پرورش با اشاره به نخستین حضورش در کمیسیون آموزش و تحقیقات پس از کسب رأی اعتماد به مجلس، علت حضورش در کمیسیون را تشریح کرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت ، محسن حاجی میرزایی پس از نشست امروز کمیسیون آموزش و تحقیقات در جمع خبرنگاران، عنوان کرد: پس از کسب رأی اعتماد از نمایندگان مجلس این نخستین جلسه تخصصی با نمایندگان کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس بود که گزارشی از مقدمات شروع سال تحصیلی به نمایندگان مجلس ارائه شد.
این عضو کابینه دولت دوازدهم ادامه داد: گزارشی آماری از حضور دانش آموازان در کلاس های درس و کمبودها ارائه شد و نمایندگان نیز نقطه نظرات خود را مطرح کردند که بخش اصلی این مسائل و مشکلات در وزارت آموزش و پرورش مورد بررسی قرار می گیرد.
وزیر آموزش و پرورش، ظرفیت کمیسیون آموزش و تحقیقات برای پیشبرد اهداف کمیسیون آموزش را ظرفیت مغتنمی توصیف و اظهار امیدواری کرد که با کمک نمایندگان مجلس مشکلات آموزش و پرورش که در حوزه های مختلفی است کاهش یابد./

3.5/5 ( 2 نظر )

نظرات + سوالات خودتان را ارسال کنید

تبلیغات متنی