توضیح سازمان سنجش درباره زمان اعلام نتایج آزمون کنکوری های دارای شبهه

تأثیر ۶۰ درصدی معدل سال‌های تحصیلی دهم، یازدهم و دوازدهم دانش‌آموزان در کنکور
توضیح سازمان سنجش درباره زمان اعلام نتایج آزمون کنکوری های دارای شبهه سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور از اعلام نتایج نهایی آزمون مجدد داوطلبان دارای شبهه کنکور ۱۴۰۰ تا هفته آینده خبر داد. فاطمه زرین آمیزی در گفت و گو با ایسنا ضمن بیان این مطلب اظهار کرد: بر اساس قانون رسیدگی به تخلفات و […]

توضیح سازمان سنجش درباره زمان اعلام نتایج آزمون کنکوری های دارای شبهه

سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور از اعلام نتایج نهایی آزمون مجدد داوطلبان دارای شبهه کنکور ۱۴۰۰ تا هفته آینده خبر داد.

فاطمه زرین آمیزی در گفت و گو با ایسنا ضمن بیان این مطلب اظهار کرد: بر اساس قانون رسیدگی به تخلفات و جرائم در آزمون های سراسری مصوب ۶ مهر ۸۴ مجلس شورای اسلامی و آئین نامه اجرایی آن مصوب ۸ مرداد ۸۵ هیات وزیران، آزمون مجدد از متقاضیان دارای شبهه در نتیجه آزمون، حسب مصوبه هیات بدوی رسیدگی به تخلفات در آزمون های سراسری که از لحاظ حقوقی مستقل از سازمان سنجش آموزش کشور است در تاریخ ۱۲ آذر ۱۴۰۰ برگزار شد.

وی ادامه داد: نتیجه آزمون مذکور حسب بند د ماده ۳۱ آئین نامه اجرایی توسط سازمان در بازه زمانی مقرر استخراج و جهت بررسی و تصمیم گیری، تحویل هیات مذکور شده است.

سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور تاکید کرد: بنابراین تا زمان تایید و تصویب هیات، دبیرخانه هیات بدوی مجاز به اعلام نتایج آزمون مجدد نمی باشد.

وی گفت: هیات مذکور در جلسات خود تمامی موارد را در یک فرآیند شبه قضایی یک به یک مورد بررسی قرار داده و بعد از اتمام بررسی ها، نتایج کلی را جهت اعلام به متقاضیان شرکت کننده در آزمون، در اختیار دبیرخانه هیات بدوی قرار خواهد داد.

وی افزود: لذا دبیرخانه مذکور تا هفته آینده نتایج آزمون مجدد را به صورت موردی به اطلاع داوطلبان این آزمون خواهد رساند.

چقدر این پست مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 1.5 / 5. تعداد امتیاز: 2

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

آیا از مطلب بالا راضی هستید؟

نظرات + سوالات خودتان را ارسال کنید

پشتیبانی سایت