توقیف نفتکشی که ‌‌آمریکا از آن پشتیبانی می‌کرد

توقیف نفتکشی که ‌‌آمریکا از آن پشتیبانی می‌کرد

نفتکش
فرمانده منطقه دوم نیروی دریایی سپاه: ‌۱۵ تیرماه رزمندگان منطقه دوم نیروی دریایی سپاه در حال بازرسی یک فروند شناور با نام تجاری (NADA 2) که به صورت سازمان یافته مبادرت به قاچاق نفت گاز جمهوری اسلامی در خلیج فارس‌ می‌کرد، بودند که آمریکایی‌ها برای ممانعت از این اقدام قانونی، یک سری تحرکات غیرحرفه‌ای و […]

فرمانده منطقه دوم نیروی دریایی سپاه:
‌۱۵ تیرماه رزمندگان منطقه دوم نیروی دریایی سپاه در حال بازرسی یک فروند شناور با نام تجاری (NADA 2) که به صورت سازمان یافته مبادرت به قاچاق نفت گاز جمهوری اسلامی در خلیج فارس‌ می‌کرد، بودند که آمریکایی‌ها برای ممانعت از این اقدام قانونی، یک سری تحرکات غیرحرفه‌ای و مخاطره‌آمیز انجام دادند.
رزمندگان منطقه دوم نیروی دریایی سپاه در زمان بازرسی و توقیف متوجه می‌شوند که کاپیتان شناور متخلف با مرکز کنترل و فرماندهی آمریکایی‌ها در منطقه در حال مکالمه برای فرار است.
در مکالمه‌های ضبط شده مامور مرکز کنترل و فرماندهی آمریکایی به کاپیتان کشتی می‌گوید موتور شناور را خاموش کنید تا نیرو‌های نظامی آمریکایی برای کمک برسند.
آمریکایی‌ها برای این منظور مبادرت به پرواز در آوردن ۲ فروند جنگنده رزم سطحی a10، یک فروند هواپیمای با سرنشین شناسایی p8a، ۲ فروند بالگرد c howk، یک فروند هواپیمای بدون سرنشین mq9 و اعزام شناور‌های گشتی آمریکایی به محل توقیف کردند.
تا آخرین لحظه هم تلاش کردند که مانع توقیف شناور متخلف شوند، اما رزمندگان منطقه دوم دریایی سپاه با تسلط، هوشیاری، رفتار حرفه‌ای و اخطار قاطع به تمام پرنده‌های با سرنشین و بدون سرنشین و شناور‌های آن‌ها، با اقتدار شناور متخلف توقیف شده را تا لنگر گاه بندر بوشهر برای سیر مراحل قانونی هدایت کردند.

چقدر این خبر مفید بود؟ راضی هستید

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 4.6 / 5. تعداد امتیاز: 5

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

آیا از مطلب بالا راضی هستید؟

نظرات + سوالات خودتان را ارسال کنید

پشتیبانی سایت