تکلیف اسکوچیچ فردا در جلسه مشترک اعضای هیات رئیسه فدراسیون روشن می شود…

اسکوچیچ
تکلیف دراگان اسکوچیچ فردا در جلسه مشترک اعضای هیات رئیسه فدراسیون و اعضای کمیته فنی روشن می شود… جلسه اضطراری کمیته فنی و اعضای هیات رئیسه فدراسیون فوتبال ساعت ۱۰ صبح فردا در مرکز ملی فوتبال آغاز خواهد شد. به گزارش طرفداری، اعضای هیات رئیسه فدراسیون فوتبال از ساعت ۱۰ صبح فردا به اتفاق اعضای […]

تکلیف دراگان اسکوچیچ فردا در جلسه مشترک اعضای هیات رئیسه فدراسیون و اعضای کمیته فنی روشن می شود…

جلسه اضطراری کمیته فنی و اعضای هیات رئیسه فدراسیون فوتبال ساعت ۱۰ صبح فردا در مرکز ملی فوتبال آغاز خواهد شد.

به گزارش طرفداری، اعضای هیات رئیسه فدراسیون فوتبال از ساعت ۱۰ صبح فردا به اتفاق اعضای کمیته فنی فدراسیون وارد جلسه نهایی می شوند تا تکلیف دراگان اسکوچیچ را روشن کنند. قرار است در این نشست درباره آینده تیم ملی و ادامه همکاری با دراگان اسکوچیچ تصمیم‌گیری شود. دقایقی قبل سخنگویی هیات رئیسه فدراسیون فوتبال در جمع خبرنگاران مشهدی اعلام کرد در این جلسه تصمیم نهایی در خصوص ماندن یا نماندن دراگان اسکوچیچ اتخاذ خواهد شد. خبرنگارانی که در این گفتگوی سرپایی حاضر بودند معتقدند از حرفهای احسان اصولی بوی تمدید قرارداد و حفظ دراگان اسکوچیچ می آمد.

اعضای هیات رئیسه فدراسیون فوتبال هفته گذشته ابتدا از اعضای کمیته فنی خواستند برکناری دراگان اسکوچیچ را مصوب کنند اما در ادامه فشارهای بیرونی و تلاش های افرادی که از آنها به عنوان پکیج بندها یاد می شود، باعث عقب نشینی برخی اعضای هیات رئیسه شد.

به نظر می‌رسد حالا برخی اعضای هیئت رئیسه ماموریت دارند دراگان اسکوچیچ را حفظ کنند.

0/5 (0 نظر)
آیا از مطلب بالا راضی هستید؟

نظرات + سوالات خودتان را ارسال کنید