تکلیف سهام عدالت متوفیان بعد از ۱۵ سال بای اوای

تکلیف سهام عدالت متوفیان بعد از ۱۵ سال بای اوای

سود سهام عدالت
تعیین تکلیف سهام عدالت متوفیان بعد از ۱۵ سال سخنگوی اقتصادی دولت گفت: بیش از ۱۵ سال مساله سهام عدالت متوفیان بلاتکلیف بوده است و خانواده های آنها منتظر بودند که به شکل سهل و ساده با کمترین دیوانسالاری اداری و اجرایی انتقال سهام متوفیان انجام گیرد. به گزارش جهان صنعت نیوز، سخنگوی اقتصادی دولت […]

تعیین تکلیف سهام عدالت متوفیان بعد از ۱۵ سال

سخنگوی اقتصادی دولت گفت: بیش از ۱۵ سال مساله سهام عدالت متوفیان بلاتکلیف بوده است و خانواده های آنها منتظر بودند که به شکل سهل و ساده با کمترین دیوانسالاری اداری و اجرایی انتقال سهام متوفیان انجام گیرد.

به گزارش جهان صنعت نیوز، سخنگوی اقتصادی دولت در نشست خبری گفت: نماینده وراث می توانند با مراجعه به سامانه ای که طی روزهای اتی معرفی خواهد شد، می‌توانند فرایند تعیین تکلیف سهام متوفیان را به انجام برسانند.

سیداحسان خاندوزی سخنگوی اقتصادی دولت در نشست خبری گفت: بیش از ۱۵ سال مساله سهام عدالت متوفیان بلاتکلیف بوده است. خانواده های آنها منتظر بودند که به شکل سهل و ساده با کمترین دیوانسالاری اداری و اجرایی انتقال سهام متوفیان انجام گیرد.

وی گفت: از روزهای آینده با اولویت بر روش های غیرحضوری کار را ساماندهی خواهیم کرد. نماینده وراث می توانند با مراجعه به سامانه ای که طی روزهای اتی معرفی خواهد شد، میتوانند فرایند تعیین تکلیف سهام متوفیان را به انجام برسانند.

خاندوزی تصریح کرد: با این اقدام، سهام عدالت بیش از ۳.۵ میلیون متوفی تعیین تکلیف خواهد شد.

آیا از مطلب بالا راضی هستید؟

نظرات + سوالات خودتان را ارسال کنید

پشتیبانی سایت