تکمیل ظرفیت استخدام «آموزگار» توسط آموزش و پرورش

تکمیل ظرفیت استخدام «آموزگار» توسط آموزش و پرورش

نتایج تکمیل ظرفیت
تکمیل ظرفیت استخدام «آموزگار» توسط آموزش و پرورش معاون برنامه‌ریزی و توسعه منابع گفت: آموزش و پرورش، ۱۰ هزار و ۷۸۰ نفر در مرحله تکمیل ظرفیت، آموزگار می‌پذیرد. به گزارش ایسنا، علی فرهادی با بیان اینکه دفترچه تکمیل ظرفیت استخدام آموزگاری در هفته دوم مهر ۱۴۰۲ منتشر می‌شود، اظهارکرد: کسانیکه در مرحله اول آزمون پذیرفته […]

تکمیل ظرفیت استخدام «آموزگار» توسط آموزش و پرورش
معاون برنامه‌ریزی و توسعه منابع گفت: آموزش و پرورش، ۱۰ هزار و ۷۸۰ نفر در مرحله تکمیل ظرفیت، آموزگار می‌پذیرد.

به گزارش ایسنا، علی فرهادی با بیان اینکه دفترچه تکمیل ظرفیت استخدام آموزگاری در هفته دوم مهر ۱۴۰۲ منتشر می‌شود، اظهارکرد: کسانیکه در مرحله اول آزمون پذیرفته شده‌اند، اما در مصاحبه تخصصی امتیاز لازم را نیاورده‌اند می‌توانند شهر دیگری را در استان خود انتخاب کنند.

وی افزود: علاقه‌مندان می‌توانند از درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش و یا آموزش و پرورش پیگیری کنند.

معاون برنامه‌ریزی و توسعه منابع با اشاره به اینکه متقاضیان حداکثر تا یک هفته فرصت دارند انتخاب رشته کنند، خاطرنشان کرد: داوطلبانی که کف نمره را آورده‌اند اما در شهر مدنظر اول قبول نشده‌اند می‌توانند شهرهای دیگر در همان استان را انتخاب کنند.

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش، فرهادی تاکید کرد: حداقل سه روز فرصت برای ثبت نام در نظر گرفته می‌شود تا همه بتوانند شهر محل را انتخاب کنند و اعلام نتیجه کمتر از یک هفته طول خواهد کشید.

۰/۵ (۰ نظر)
آیا از مطلب بالا راضی هستید؟

نظرات + سوالات خودتان را ارسال کنید

پشتیبانی سایت