ثبت نام دوره ضمن خدمت تحلیل و روش تدریس « فارسی ۳ نظری »

سایت ضمن خدمت
ثبت نام دوره  ضمن خدمت تحلیل و روش تدریس « فارسی ۳ نظری » همکاران محترم با سلام و احترام به اطلاع می رساند، ثبت نام دوره آموزشی بررسی ، تحلیل و روش تدریس « فارسی ۳ نظری » پایه دوازدهم و باز آموزی مبانی علمی آن توسط شرکت تصویر سازان آرمان فردا از تاریخ […]

ثبت نام دوره  ضمن خدمت تحلیل و روش تدریس « فارسی ۳ نظری »

همکاران محترم
با سلام و احترام

به اطلاع می رساند، ثبت نام دوره آموزشی بررسی ، تحلیل و روش تدریس « فارسی ۳ نظری » پایه دوازدهم و باز آموزی مبانی علمی آن توسط شرکت تصویر سازان آرمان فردا از تاریخ ۹۷/۱۲/۱۳ الی ۹۷/۱۲/۲۰ آغاز می‏گردد. دوره حاضر در قالب (۳۲) ساعت آموزش ضمن خدمت و با کد دوره ” ۹۹۵۰۶۳۷۸ ” به صورت الکترونیکی ارائه شده است. ثبت نام در این دوره صرفا از طریق سامانه LTMS وزارت آموزش و پرورش انجام می‏شود. لینک ورود به سامانه یادگیری آنلاین emoocfarda.ir نیز در LTMS فعال خواهد گردید. در این دوره آموزشی محتوا توسط اساتید محترم که مولفین کتاب درسی هستند تدریس و به عنوان منبع آموزشی اصلی در نظر گرفته شده است.

۱) مشاهده فیلم آموزشی :  در هنگام مشاهده فیلم های آموزشی در سامانه emoocfarda.ir کیفیت تصویر به صورت اتوماتیک بر مبنای سرعت اینترنت شما تنظیم می‏شود. جهت استفاده از امکانات پخش کننده ویدیو، استفاده از مرورگرهای جدید نظیر کروم یا فایرفاکس توصیه می‏شود. ضمنا جاوا اسکریپت می‏بایست در مرورگر شما فعال باشد.

۲) پرسش و پاسخ : این دوره به صورت تعاملی بوده و شما فراگیران گرامی می توانید سوالات خود را با مدرسین محترم مطرح کنید و پاسخ آن را دریافت نمایید.

۳) آزمون ارزشیابی نهایی :  این آزمون به صورت آنلاین و ۴ گزینه ‏ای خواهد بود. تاریخ برگزاری آزمون ها متعاقباً درسامانه emoocfarda.ir اعلام خواهد شد.

۴) پروژه تحلیل:  نحوه ارسال پروژه در سامانه emoocfarda.ir مشخص می شود.

۵) شرط قبولی :  کسب  نمره ( ۱۲ از ۲۰) شرط قبولی در دوره تعیین گردیده است.

 ارزشیابی دوره آموزشی فارسی ۳ :

ردیف

فعالیت

درصد نمره

نمره از ۲۰

۱

مشاهده محتوا فیلم

۱۰

۲

۲

پرسش و پاسخ

۱۰

۲

۳

پروژه تحلیلی

۳۰

۶

۴

آزمون نهایی

۵۰

۱۰

جمع کل

۱۰۰

۲۰

معاونت برنامه ریزی آموزش منابع انسانی

 

0/5 ( 0 نظر )
آیا از مطلب بالا راضی هستید؟

نظرات + سوالات خودتان را ارسال کنید

تبلیغات متنی

پشتیبانی سایت