پربازدید

ثبت نام زمین مازاد برای فرهنگیان

ثبت نام زمین مازاد برای فرهنگیان
اختصاص زمین‌های مازاد آموزش‌و‌پرورش به ساخت مسکن ویژه فرهنگیان‌

معاون حقوقی و امور مجلس وزارت آموزش و پرورش از انعقاد تفاهم‌نامه بین وزارت‌خانه‌های آموزش و پرورش و مسکن و شهرسازی خبر داد و گفت بر‌اساس آن زمین‌های مازاد آموزش و پرورش به ساخت مسکن ویژه فرهنگیان تخصیص می‌یابد.

‌به گزارش روابط عمومی معاونت حقوقی و امور مجلس، ‌قاسم احمدی لاشکی در سفر به شیراز در جمع اعضای شورای معاونان اداره کل و نواحی چهارگانه آموزش و پرورش شیراز و جمعی از روسای ادارات آموزش و پرورش استان به‌صورت حضوری و همچنین برخط، اظهار کرد: در سفر رئیس‌جمهور و هیات دولت با توجه به گستردگی استان فارس در بخش آموزش و پرورش میز خدمت ارتباطات مردمی ویژه آموزش و پرورش در دو نقطه استان فارس مستقر شد‌.

‌احمدی لاشکی ادامه داد: در تصویب برنامه هفتم توسعه و همچنین بودجه سال آینده کشور، باید تلاش کنیم سهم آموزش و پرورش از بودجه کشور ارتقا یابد.

نماینده تام الاختیار وزارت آموزش و پرورش در سفر هیات دولت به شیراز بر استفاده از ظرفیت‌های موجود در رفع مشکلات به خصوص در حوزه فضاهای آموزشی ویژه دانشگاه فرهنگیان تاکید کرد.

احمدی لاشکی عنوان کرد: در بحث جذب نیروی انسانی نسبت به سال‌های گذشته، سازمان امور اداری و استخدامی عملکرد خوبی داشته است.

نماینده تام الاختیار وزارت آموزش و پرورش در سفر هیات دولت به شیراز اضافه کرد: دولت باید هرساله عدد قابل توجهی را به جذب نیروی انسانی در آموزش و پرورش تخصیص دهد تا دیگر شاهد مشکلات ناشی از کمبود نیروی انسانی نباشیم.

معاون حقوقی و امور مجلس وزارت آموزش و پرورش از انعقاد تفاهم‌نامه بین وزارتخانه‌های آموزش و پرورش و مسکن و شهرسازی خبر داد و اذعان کرد: بر اساس آن زمین‌های مازاد آموزش و پرورش به ساخت مسکن ویژه فرهنگیان تخصیص می‌یابد.

وی افزود: در طرح شهید‌سلیمانی ۲ هزار و یکصد پروژه به بهره‌برداری رسید لذا پیگیر ادامه روند توسعه فضاهای ورزشی و خانه‌های سلامت هستیم.

احمدی لاشکی ادامه داد: درآمد ناشی از مولد‌سازی صرفاً در همان منطقه آموزشی هزینه می‌شود.

وی ادامه داد: پرداخت به‌موقع حق‌الزحمه حق‌التدریسی‌ها و اضافه‌کارها در استقبال بازنشستگان از تدریس در مدارس موثر خواهد بود.

چقدر این خبر مفید بود؟ راضی هستید

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز ۱ / ۵. تعداد امتیاز: ۲

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

ادامه مطلب اینجا ببنید
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا